Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Вибір кришталика

Після повної діагностики на консультації лікаря Ви разом поставите ціль операції. На основі даних ретельного діагностичного обстеження та Ваших потреб та вимог до способу життя, досвідчені лікарі «ЛАЗЕР Плюс» запропонують Вам обрати штучний кришталик, який не тільки гарантуватиме досягнення оптимальних показників зору, але й підвищить якість Вашого життя. Для досягнення найвищих параметрів якості зору ми індивідуально розрахуємо необхідні параметри штучного кришталика.

Усі центри мережі «ЛАЗЕР Плюс» мають власні банки сертифікованих інтраокулярних лінз від кращих світових виробників (Alcon, Bausch & Lomb, AMO тощо). Кришталики, які імплантують у «ЛАЗЕР Плюс», виготовлені кращими світовими виробниками, біологічно сумісні з тканинами ока, довговічні і надійні.

ReSTOR Natural IQ - мультифокальна лінза

Новітня розробка штучної лінзи, її унікальність полягає в особливій дифракційній оптичній будові, що забезпечує псевдоакомодацію, тобто дає можливість добре бачити на різних відстанях: як далеко, так і вблизі без використання окулярів. На сьогоднішній день провідні офтальмохірурги світу вважають імплантацію мультифокальної лінзи ReSTOR найкращим методом лікування катаракти та єдиним ефективним способом корекції вікової далекозорості (пресбіопії).

Революційні технології – аподизація і асферичний дизайн, що використовують під час виготовлення цієї лінзи, дозволяють пацієнтам прекрасно бачити без окулярів на будь-яку відстань з високою контрастністю і чіткістю зображення. Покращуються якісні показники зору в умовах недостатньої освітленості – туман та сутінки.

Лінза ReSTOR: не створює аберацій, не викликає світових феноменів у нічний час, забезпечує кращі рефракційні результати, скорочує час та ризик операції, має надзвичайно низький процент помутніть задньої камери ока.

Akreos MI60 - сучасна асферична біосумісна лінза

Лінза Akreos MI60 вирізняється серед інших лінз своїм інноваційним дизайном та ідеальним розташуванням всередині капсульного мішка.

Akreos MI60 це:

 • Лінза, яку імплантують через розріз 1,8 мм, дозволяє уникнути необхідності коректування зору пацієнта за допомогою астигматичних окулярів завдяки мінімізації розрізу і спеціальній методиці його формування.
 • Нова форма лінзи забезпечує її максимальну стабільність у капсульному мішку. Спеціальна технологія дозволяє поглинати сили в трьох напрямках, оберігаючи оптичну частину лінзи від будь-якого руху. Ви можете бути впевненими -  Ваша лінза залишиться на своєму місці.
 • Лінза має постійну оптичну силу від центру до краю, що забезпечує постійний передбачуваний зір для всіх пацієнтів незалежно від форми рогівки, розміру зіниці і капсулярного мішка.
 • Унікальний анти-абераційний дизайн лінзи залишає природну ступінь позитивних сферичних аберацій рогівки, що дає пацієнту хорошу глибину зору.

У лінзі використані всі нові доробки компанії Bausch&Lomb для зниження ймовірності помутніння задньої капсули та розвитку вторинної катаракти: спеціальний бар'єр по всьому краю лінзи, квадратний край, спеціальна кутова 10° конструкція підсилює контакт із задньою капсулою.

У створенні лінзи Akreos MI60 науковці використали сучасні досягнення з розробки ІОЛ. Лінза Akreos MI60 - гідний вибір, що надійно прослужить Вам багато років, поліпшить якість зору і життя.

Akreos Adapt  - асферична лінза з удосконаленою оптикою

Для пацієнта система Akreos Adapt є гарантією того, що операцію буде виконано в оптимально безпечних умовах і з максимальним покращенням якості зору.

Akreos Adapt це:

 • Моноблочна акрилова лінза.
 • Лінза, яка має чотири точки контакту в капсулярному мішку, що гарантує її бездоганну центрацію і стабільність у Вашому оці. Ваш зір чіткий, комфортний та якісний у будь-яких умовах.
 • Лінза, яка враховує рефракційно-анатомічні особливості кожного ока.
 • Лінза, яка не створює сферичних та аберацій високого порядку.
 • Лінза нейтральна до рогівки і підходить всім пацієнтам незалежно від анатомічної будови рогівки та ока.

Лінзи, розроблені компанією Bausch&Lomb, мають постійну оптичну силу по всій поверхні – у центрі і на периферії. Гострота і якість зору з такими лінзами не змінюється при зсуві оптичної осі ока або центра зіниці. У результаті пацієнт отримує прогнозовані стабільні показники з оптимальною чіткістю зору за будь-якого освітлення.

AcrySof® IQ Natural – «інтелектуальна» лінза

AcrySof IQ захистить Ваші очі і забезпечить максимальну якість зору.

Лінза AcrySof IQ:

 • не викликає сферичних аберацій
 • забезпечує якісний, чіткий, контрастний зір протягом всієї доби
 • захищає сітківку ока від ультрафіолету та синього світла
 • знижує ризик виникнення вторинної катаракти
 • може бути імплантована через надзвичайно малий розріз 1,8 мм
 • повністю відповідає природному кришталику людини і не впливає на світосприйняття

TECNIS - мультифокальна лінза

Дизайн ІОЛ TECNIS дозволяє нашим пацієнтам повернути зір їхньої молодості, ця лінза забезпечує пацієнтів високою якістю зору на будь-якій відстані та при будь-якому освітленні - навіть в умовах недостатнього освітлення.

Чудові результати - удосконалена ІОЛ TECNIS дозволяє відновлювати зір після хірургії катаракти та коригувати пресбіопію (необхідність використовувати окуляри для читання).

Ця ІОЛ забезпечує відмінний результат і пропонує чудовий шанс стати незалежним від окулярів для читання. Лінза TECNIS дозволяє чітко бачити зблизька, на середній і далекій відстанях без додаткової оптики в умовах будь-якого освітлення.

IDEA - інтраокулярна лінза

Інтраокулярна інноваційна лінза з подвійним гострим краєм, виробництва компанії XCELENS (Швейцарія), призначена для імплантації через мікророзріз 2,2 мм.

Переваги дизайну і оптики:

 • Лінза призначена для імплантації через розріз 2,2 мм.
 • Патентований дизайн гаптики для стабільного і передбачуваного розміщення в капсульному мішку.
 • Адаптований дизайн гаптики для післяопераційної стабільності ІОЛ в рамках морфології ока.
 • Патентована технологія "Подвійний гострий край" для кращого запобігання потемнінню задньої капсули.
 • Оптимізований оптичний дизайн для поліпшення оптичних показників і зручності пацієнта.

Rumex - інтраокулярна лінза

Інтраокулярна лінза Rumex виготовлена з високоякісного гідрофільного акрилу з високим показником заломлення.

Rumex використовує спеціальні методи для обробки матеріалів, які не були повністю полімеризовані. Це дозволяє отримати прекрасну оптичну прозорість лінзи і кращу  сумісність з тканинами ока.

Всі ІОЛ Rumex мають УФ-фільтр і спеціальний дизайн оптики для запобіганням таких післяопераційних ускладнень, як потемніння задньої капсули. Оптика лінзи має дуже точний край і дозволяє застосувати YAG-лазер.