Львів, Миколайчука, 9

Вибір кришталика

Нещодавно ви прийняли важливе рішення позбутися катаракти, і тепер до омріяного яскравого і чіткого зору лише крок - вибір штучного кришталика. Цей крок надзвичайно важливий, адже саме штучний кришталик відповідає за якість вашого зору після операції. Підходьте до вибору виважено, оцініть усі переваги тієї чи іншої лінзи, переконайтеся, що ваш вибір відповідатиме стилю вашого життя, вашим очікуванням і побажанням. Ретельно прочитайте цей буклет і дізнайтеся про можливі варіанти. Вибір за вами.

Для досягнення найвищої якості зору ми індивідуально розрахуємо необхідні параметри кришталика. Кришталики, які імплантують у МЦ «ЛАЗЕР Плюс», виготовлені кращими світовими виробниками, біологічно сумісні з тканинами ока, довговічні і надійні.

Чим відрізняється штучний кришталик від природнього?

Ви вже напевне знаєте, що під час операції хірург замінює уражений катарактою кришталик на штучний. І хоча ми спостерігаємо бурхливий розвиток технологій, але наразі повністю замінити природній кришталик у всіх його функціях неможливо.  

На відміну від природнього кришталика, який дозволяє чітко бачити предмети на будь-якій віддалі, сучасні штучні кришталики у залежності від виду мають один, два, три фокуси або розширену глибину фокусу, тобто вони дозволяють чітко бачити на якійсь конкретній віддалі/віддалях.

Новітнє покоління інтраокулярних лінз від компаній Zeiss та Johnson & Johnson

МЦ «ЛАЗЕР Плюс» пропонує вам новітнє покоління ІОЛ - трифокальні (з трьома фокусами) та гібридні лінзи. Ці ІОЛ можуть фокусуватися у декількох точках, майже як і природній кришталик людського ока.

З новітніми поколіннями лінз ви відчуєте м'яке фокусування зору на будь-якій віддалі без окулярів. Ви зможете з легкістю переводити свій погляд з екрану комп'ютера на документи чи на дальні дерева у вікні, не втрачаючи якості зображення. Ви можете впевнено керувати авто у нічний час - ці ІОЛ дають мінімальне гало і забезпечують хорошу контрастну чутливість зору. 

Мультифокальні лінзи - золотий стандарт видалення катаракти

Стандартні мультифокальні лінзи мають два фокуси, тобто з такою лінзою ви зможете чітко бачити близько та далеко. Більшість пацієнтів після імплантації таких  лінз  не залежить від окулярів, навіть  якщо  до  операції  вони  були невід'ємною частиною їх життя. Однак, ви можете відчувати труднощі при роботі з ноутбуком та на середніх віддалях.

Лінзи з розширеною глибиною фокусу - для тих, хто цінує свободу

Такі лінзи дозволяють отримати чудовий зір на середніх та далеких віддалях без втрати чіткості зображення у кожній з точок. З EDOF лінзою ви не матимете проблем з фарами зустрічних авто (відсутні гало та засвіти навколо джерел світла), ваш зір буде чудовим незалежно від рівня освітленості (без втрати контрастної чутливості), та на відміну від мультифокальних, ці лінзи не потребують періоду нейроадаптації. Чи не єдиним недоліком цієї лінзи є неможливість забезпечити високу гостроту зору на віддалі менше 45 см. 

Монофокальні лінзи - базові лінзи при заміні кришталика

Монофокальні лінзи (лінзи з одним фокусом) імплантовані мільйонам людей у цілому світі та, можливо, задовільнять і ваші потреби. Такі лінзи мають лише один фокус, тобто здатні фокусувати зір тільки на одній віддалі.Ваші очі протягом більшої частини дня фокусуються на дальніх відстанях, тому після операції ваш зір вдалечінь буде високим, але ви не зможете працювати на близьких відстанях і, коли ви будете читати чи набирати номер на мобільному телефоні, вам знадобляться окуляри.