Львів, Миколайчука, 9

Лікування захворювань сітківки

Якщо Ви вже довший час користуєтеся окулярами або ж взагалі носите їх змалку, якщо Ви хворі на цукровий діабет, багато палите або якщо Ви незабаром збираєтеся стати мамою – мережа «ЛАЗЕР Плюс» запрошує Вас на діагностику стану сітківки.

А також обов’язково зверніться до досвідчених лікарів, якщо Ви помітили значне зниження зору, мушки перед очима, темні плями, іскри, або, можливо, Ви бачите дещо викривлені об’єкти, чи вони взагалі часто-густо випадають з поля Вашого зору.

Слід пам’ятати, що початкові стадії розвитку захворювань сітківки можуть і не супроводжуватись жодними симптомами, тому якщо Ви знаходитесь в так званій «групі ризику», обов’язково зверніться до фахівців. Комплексне діагностичне обстеження ока - є першим і без перебільшення найважливішим етапом для подальшого лікування. Лікарі «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу очей вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока.

Вчасно проведене укріплення сітківки дозволяє попередити її відшарування і зберегти гарний зір. Основною метою цієї лазерної процедури є профілактика - зниження ризику прогресування очних хвороб. Операцію проводить безконтактно, вона не потребує загальної анестезії, тобто організм уникає зайвого стресу. Немає жодних суттєвих обмежень, у той самий день Ви зможете без перешкод повернутися на своє робоче місце чи до звиклого способу життя.

Страшний термін «діабетична ретинопатія» напевне відомий тим, хто хворий на цукровий діабет –  це специфічне захворювання сітківки може призвести до зниження зору, навіть до повної сліпоти. Своєчасна діагностика, лікування і профілактика патології сітківки у людей, хворих на діабет дозволить не лише зменшити фінансові затрати на лікування, а й поліпшити якість життя. Безконтактна хірургія за допомогою світлової дії лазера є найефективнішим методом у лікуванні таких патологій сітківки.

Для тих, кому поставили діагноз «глаукома», на озброєнні у «ЛАЗЕР Плюс» теж є новітній лазерний промінь. Лазерне лікування глаукоми безболісне, триває до 30 хв. Лазерний промінь без перешкод проникає в око і впливає на його дренажну систему, поліпшує відтік внутрішньоочної рідини. Пацієнти відчувають зміни відразу після операції.

Спеціалісти мережі «ЛАЗЕР Плюс» використовують на практиці передовий досвід провідних країн світу, застосовують надсучасні методи лікування на найновішому обладнанні провідних країн світу.

Не залишайте здоров’я «на потім» - зверніться у мережу «ЛАЗЕР Плюс»!