Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Про нас

Вже понад 13 років українці та гості нашої країни мають нагоду якісно і безпечно подолати свої проблеми з зором у Львові та Маріуполі.

Мережа «ЛАЗЕР Плюс» складається з таких відділень:

  • Діагностично-лікувальне відділення
  • Відділення лазерних методів лікування
  • Рефракційне відділення
  • Відділення лікування катаракти та глаукоми
  • Відділення дитячої офтальмології
  • Хірургічне відділення

Діагностично-лікувальне відділення

Без перебільшення, найважливішим етапом для проведення вдалого лікування є ретельна та повна діагностика.

Стандартна діагностика у «ЛАЗЕР Плюс» включає точне визначення гостроти зору і рефракції пацієнта, вимірювання внутрішньоочного тиску, проведення огляду очного дна (біомікроскопію), пахіметрію, визначення довжини ока, ультразвукове обстеження ока, комп’ютерну кератотопографію і обстеження сітківки з широкою зіницею, визначення рівня сльозопродукції, обстеження поля зору пацієнта.

Окрім цього, за потреби вам проведуть оптико-когерентну томографію (це обстеження не входить в перелік стандартної діагностика, оплачується згідно з прайсом), за допомогою якої можна виявити такі небезпечні захворювання, як глаукому і діабетичну ретинопатію на самих ранніх стадіях розвитку, та безліч інших досліджень, які допоможуть правильно встановити діагноз та вчасно розпочати лікування.

Після детальної комп’ютерної діагностики на основі отриманих даних досвідчений лікар-офтальмолог проводить ретельну та вичерпну консультацію пацієнта і призначає відповідне лікування.

Відділення лазерних методів лікування

У відділенні лазерних методів лікування вправні та досвідчені лікарі щодня проводять лікування різноманітних захворювань сітківки. Тут за потреби проведуть профілактичну периферичну лазерретинокоагуляцію, відмежовувальну лазерретинокоагуляцію, лазерну дисцизію вторинної катаракти, барраж макулярної області, панретинальну лазерретинокоагуляцію, фокальну лазерретинокоагуляцію, а також різноманітні антиглаукоматозні операції.

Рефракційне відділення

У рефракційному відділенні проводять лікування вад зору – короткозорості, далекозорості, астигматизму. Після ретельної діагностики на консультації лікар та пацієнт разом вирішують, яким способом корекції зору скористатися. За бажанням пацієнта та даними діагностики Вам запропонують провести лазерну корекцію зору найсучаснішими методами, які використовують лікарі у всьому світі, або ж провести рефракційну заміну кришталика.

Відділення лікування катаракти та глаукоми

У «ЛАЗЕР Плюс» застосовують сучасний безболісний метод безшовної хірургії катаракти, коли екстракцію катаракти проводять методом ультразвукової факоемульсифікації, а штучний кришталик імплантують через розріз 1,8 – 2,2 мм. Пацієнт практично не відчуває операції, яка триває менше 15 хвилин. Операція з видалення катаракти мало травматична, проводять її амбулаторно. У цьому відділенні також проводять вторинну імплантацію ІОЛ, репозицію ІОЛ, а також інші операції.

За показами тут виконують процедуру з одночасного видалення катаракти та проведенням антиглаукоматозної операції.

Хірургічне відділення

Ухірургічному відділені проводять видалення птеригіуму із пластикою, склеропластику, колагенопластику, алосклеропластику, вазореконструктивні операції, блефаропластику, шкірно-пластичні операції на повіках і тканинах, що оточують око, а також усунення косоокості у дорослих.

Відділення дитячої офтальмології

Офтальмологічні центри «ЛАЗЕР Плюс» проводять сучасну дитячу діагностику на обладнанні, яке дозволяє всесторонньо обстежити очі маленьких пацієнтів і поставити точний діагноз. Ви отримаєте консультацію найкращих лікарів Львова та Маріуполя. У "ЛАЗЕР Плюс" щодня здійснюють ефективне лікування зниженого зору, проводять лазерну стимуляцію, успішно лікують косоокість та амбліопію. Фахові лікарі здійснюють підбір відповідної окулярної корекції при короткозорості, далекозорості та усіх видах астигматизму.