Львів, Миколайчука, 9

Видалення катаракти

У мережі «ЛАЗЕР Плюс» застосовують сучасний безболісний метод безшовної хірургії катаракти, коли екстракцію катаракти проводять методом ультразвукової факоемульсифікації, а штучний кришталик імплантують через розріз 1,8 – 2,2 мм. Пацієнт практично не відчуває операції, яка триває менше 20 хвилин. Операція з видалення катаракти малотравматична, проводять її амбулаторно. Того ж дня Ви повернетеся додому до свого звиклого способу життя без суттєвих зорових чи фізичних обмежень.

Кришталики, які імплантують у «ЛАЗЕР Плюс», виготовлені кращими світовими виробниками, біологічно сумісні з тканинами ока, довговічні і надійні. Це кришталики таких найкращих світових виробників, як Alcon, Bausch&Lomb, XLens, Zeiss, AMO тощо. На консультації у лікаря Ви зможете разом поставити ціль операції – і, відповідно, вибрати кришталик, який задовольнить усі Ваші очікування та покращить якість Вашого життя.

Факоемульсифікацію катаракти в «ЛАЗЕР Плюс» проводять на зарекомендованих у всьому світі офтальмологічних системах GEUDER, ALCON, BAUSCH&LOMB.

Офтальмологічний досвід наших хірургів підтверджений успішною багаторічною практикою в факоемульсифікації катаракти. Сучасне обладнання та майстерність лікарів дозволяють пацієнтам «ЛАЗЕР Плюс» не чекати повного дозрівання катаракти, а боротися з нею вже на початковій стадії.

Етапи операції


Хірург вводить в око крихітний порожнистий інструмент, який за допомогою високочастотних вібрацій (ультразвуку) «розбиває» помутнілий кришталик ока та виводить його назовні.

 

 


На місце видаленого природного кришталика хірург імплантує штучну інтраокулярну лінзу.

 

 


Видалення катаракти – амбулаторна процедура, а це означає, що Ви проведете в центрі лише декілька годин. Ваше око буде надійно знеболене краплями, Ви отримаєте всі необхідні медикаменти, які прискорять процес загоєння та відновлення зору. Того ж дня після операції Ви повернетеся додому до свого звиклого способу життя без суттєвих зорових чи фізичних обмежень.

Тож, якщо лікар поставив Вам діагноз «катаракта» - не зволікайте. Вчасно проведена операція менш травматична, око швидше загоюється, зір майже повністю відновлюється. Сучасні технології, які використовує мережа «ЛАЗЕР Плюс», дозволяють швидко і безболісно провести операцію, а головне – надійно та результативно. Після операції не потрібно лягати в лікарню, у той самий день після процедури Ви повернетесь додому.

Мільйонам людей у цілому світі щорічно видаляють катаракту, і вони знов отримують можливість бачити світ навколо у всіх його барвах. І для Вас теж новий зір стане новим народженням, адже Ви щодня будете бачити життя у всіх деталях - назви вулиць, номери будинків, маршрутних таксі, обличчя коханих, посмішки людей на вулиці, яскраві барви світу навколо – Ви стенете частиною величезної кількості людей, які щодня, щогодини і щохвилини насолоджуються життям!

Нехай саме для Вас хороший зір стане новим етапом в житті!