Львів, Миколайчука, 9

Лікування глаукоми

Глаукома є однією з провідних причин сліпоти у світі. Без своєчасного лікування глаукома може призвести до сліпоти, і, на жаль, приблизно 10% людей з глаукомою, які отримують належне лікування, теж спостерігають втрату зору.

При глаукомі порушується циркуляція рідини у оці, вона швидко накопичується, росте внутрішньоочний тиск. При цьому усі структури ока відчувають перевантаження, страждає кровопостачання ока і найстрашніше – безповоротно гине зоровий нерв.

Повністю вилікувати глаукому неможливо. Але за умови своєчасного, а головне, систематичного лікування можна призупинити розвиток глаукоми і зберегти хороший зір. Саме тому у мережі «ЛАЗЕР Плюс» лікар призначає лікування кожному пацієнту строго індивідуально у залежності від стадії і форми глаукоми.

Зазвичай лікування розпочинають з крапель. Якщо лікування краплями ефективно зберігає зір, тоді операції можна уникнути. Так, Вам доведеться звикнути до щоденної процедури закапування крапель, але досвідчені лікарі-офтальмологи мережі «ЛАЗЕР Плюс» завжди будуть поруч, у разі необхідності вчасно проведуть корекцію медикаментозного лікування, а Ваш особистий лікар розповість Вам про поточний стан Ваших очей, призначить лазерне чи хірургічне лікування.

Лазерне лікування глаукоми безболісне, триває до 30 хв. Лазерний промінь без перешкод проникає в око і впливає на його дренажну систему, поліпшує відтік внутрішньоочної рідини. Пацієнти відчувають зміни відразу після операції. Операцію проводить безконтактно, вона не потребує загальної анестезії, тобто організм уникає зайвого стресу.

Хірургічне лікування глаукоми здійснюють за допомогою операційного мікроскопа та спеціальних мікроінструментів. Існує багато різних хірургічних втручань та оперативних технік. Ваш особистий лікар підкаже Вам, який з них підходить саме Вам та забезпечить найкращий результат.

Хірурги мережі «ЛАЗЕР Плюс» використовують на практиці передовий досвід провідних країн світу, застосовують надсучасні методи лікування глаукоми на найновішому обладнанні провідних країн світу.

Дозвольте собі ясний упевнений погляд і чудове самопочуття, завітайте в «ЛАЗЕР Плюс» і відчуйте диво перетворення.