Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Відгуки

Ваша думка та побажання є надзвичайно важливими для нас!
Рудик Лариса
Безмежно вдячна чудовим людям, які працюють в цій клініці. Пані Ірина Куцин порадила мені чудового лікаря Панченко Юлію Олександрівну. Після двох операцій (розшарування сітківки і заміна кришталика) я бачу без окулярів і лінз. Чудове ставлення до пацієнта і якісно виконана робота. 
Дякую вам і бажаю міцного здоров‘я!
Тарнавська Данута
Безмежно вдячна усьому персоналу клініки за турботливе, професійне ставлення до клієнтів. Так тримати, ви молодці! Бажаю усьому колективу клініки подальшого процвітання, розвитку і здоров*я)))
Тетяна
Дякую "Лазер Плюс" за здійснення мрії! Тепер я бачу 100%, а не 5%!!! 
Чуйний персонал, оперуючий лікар Юлія Олександрівна - професіонал, а директор клініки Ірина Куцин - людина з великої літери, яка заспокоїть, розрадить, пояснить. Жалкую, що раніше не попала в дану клініку. 
Дуже рекомендую!!!
Оксана
Щиро вдячна LASER PLUS за повернення мені майже 100% зору! Особливо оперуючому лікарю Панченко Юлії. Також вдячна керівнику закладу за чудову атмосферу в установі, привітність та кваліфікацію працівників - це важливо! 
Не шкодую, що довірилась саме вам!!!
Вікторія Шетерляк
Ви повернули мені зір! Робила лазерну корекцію на два ока цього літа. Тепер у мене майже 100% зір. Дякую усім лікарям та обслуговуючому персоналу! Дякую за те що швидко і якісно виконали свою роботу) Всім задоволена, та дуже щаслива!
Віталій
Щиро вдячний прекрасному персоналу за надану кваліфіковану допомогу! Лікарі - фахівці своєї справи. Дуже задоволений, що звернувся саме в цей медичний центр. Рекомендую всім.
Юлия Винницька
Операция прошла успешно.
Спасибо Вам за отличное зрение :)
Кетрін
Щиро вдячна за дбайливе ставлення, високий рівень медичної опіки, та професійність. 
Бажаю успіхів у Вашій роботі, та процвітання!
Іванка
Важко описати весь захват і підібрати слова вдячності від результатів операції на видалення катаракти в клініці "Лазер Плюс". Ми звернулися з досить важким випадком. Бабусі 80 років і вона пережила 2 інсульти. На ліве око через катаракту не бачила нічого. На праве око вона бачить, але також погано. Ми майже втратили надію і готувалися до гіршого (сліпоти), адже хвороба безповоротно прогресувала. Краплі не допомагали, окуляри також. Вирішили, що остання можливість повернути зір - операція. І ні крапельки не пошкодували про це. Бабуся одразу після операції почала добре бачити на те саме ліве око... Клініка вищого рівня, лікарі майстри своєї справи, персонал складається з доброзичливих і чуйних людей. Безмежне ДЯКУЮ Гудзю Андрію Степановичу та Васецькій Людмилі Василівні. Ви професіонали, а крім того просто хороші люди. Здоров'я та благополуччя вам та вашим родинам!
Велике прохання до людей, які сумніваються або відкладають лікування зі схожою проблемою. Не зволікайте, адже немає нічого важливішого, ніж здоров'я. Хіба не щастя бачити світ у всій його красі?
Катерина
У всіх є мрії. У більшості вони матеріальні. Та я не приховую, і в моєму багажі є такі. Але найбільше за все, мені хотілося б прокинутись зранку, відкрити очі і побачити все навколо чітко та яскраво. Але я була обмежена у цьому. Так, у мене були окуляри, які я з дитинства терпіти не могла. Рік тому почала користуватись лінзами. Так, в них я теж бачила. Але це не те. Зараз не потрібно щоранку вставляти і щовечора виймати лінзи, при цьому дратуватись, що з першого разу не виходить, в кращому з десятого. Це відчуття не передати словами. Моє життя було неначе в тумані... а зараз все зовсім по-іншому. 
І за це безмежно ДЯКУЮ "ЛАЗЕР ПЛЮС" у Львові, за здійснення моєї мрії, особливо чарівниці - Юлия Панченко . І всім працівникам за справжній професіоналізм, індивідуальний підхід та домашню і затишну атмосферу. Тепер я впевнена, мрії здійснюються, але всьому свій час. Я щаслива! Зараз моє життя по-справжньому яскраве та кольорове. Бережіть своє здоров'я!
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Відгук:*