Львів, Миколайчука, 9

Лазерна корекція зору

«ЛАЗЕР Плюс» - один з найперших центрів, який впроваджував лазерну корекцію на теренах України. Це означає, що для відновлення Вашого зору ми використаємо не просто неперевершену точність обладнання від німецької компанії Zeiss, вправність та фаховість наших хірургів, але і безцінний досвід 23 років у лазерній корекції - це все зробить Вашу операцію ще більш досконалою, ефективною і надійною.

Лазерна корекція зору - це найкращий спосіб раз і назавжди забути про окуляри та контактні лінзи. Шлях до хорошого зору починається з ретельної діагностики. Ми тестуємо зір за усіма можливими показниками, оглядаємо усі частини ока, намагаємося встановити найменші деталі, які можуть вплинути на результат лазерної корекції. У цьому нам допомагає новітнє обладнання та команда лікарів, які сумлінно збирають та аналізують усю необхідну інформацію про стан Вашого ока.

Дізнайтеся, чи є Ви кандидатом для лазерної корекції зору методами ФРК, LASIK, LASEK i LASIK Thin Flap:

  • Ви маєте короткозорість до -14,0 діоптрій, далекозорість до +8,0 діоптрій, астигматизм до 5,0 діоптрій.
  • Вам більше 18 років.
  • Ви не хворієте на важкі захворювання очей, які викликають прогресуюче зниження зорових функції чи інші загальні захворювання (СНІД, цукровий діабет, колагенози тощо).

МЦ «ЛАЗЕР Плюс» має єдину в Україні найновішу модель ексимерного лазера МЕЛ90 від компанії Цейсс. Новітні технології у поєднанні з унікальним досвідом рефракційних хірургів дозволяють нашим пацієнтам отримати прекрасні результати. У «ЛАЗЕР Плюс» використовують найбезпечніші та найефективніші методи лазерної корекції зору, перевірені мільйонами спеціалістів у всьому світі - ФРК, LASIK, LASEK i LASIK Thin Flap.

У мережі «ЛАЗЕР Плюс» лазерну корекцію виконують досвідчені хірурги, члени Європейського товариства рефракційних та катарактальних хірургів, які пройшли навчання у найкращих клініках Європи та США. Майстерність лікарів та понад 23-літній досвід проведення таких операцій дозволяє отримати практично ідеальні результати відновлення зору.

Сучасні методи лазерної корекції зору – максимально безпечні. Операція з відновлення зору проходить безболісно, бо око надійно знеболене краплями, неприємні відчуття після лазерної корекції – мінімальні, і зазвичай зникають за кілька днів. А вже за тиждень після проведення лазерної корекції ви будете бачити краще ніж у своїх найсильніших окулярах.

Лазерна корекція зору - це не просто спосіб позбутися окулярів чи контактних лінз, це шанс покращити якість Вашого життя. Пірнати чи підійматися на вершини гір, займатися активними видами спорту чи засмагати на сонці, дивитися фільми чи сидіти за кермом власного авто - Ви зможете насолоджуватися кожною миттю життя без окулярів та лінз!

Лазерна корекція методами ФРК, LASIK, LASEK i LASIK Thin Flap відкриває безмежні можливості перед тими людьми, хто в силу тих чи інших очних захворювань не може вибрати цікаву професію, обмежує себе в заняттях спортом та інших видах діяльності. Корекція зору за допомогою новітнього ексимерного лазера допоможе домогтися максимальної якості зору і змінить Ваше подальше життя.

Всупереч існуючим стереотипам, Ваш зір після лазерної корекції не зміниться з роками за відсутності інших захворювань очей.