Львів, Миколайчука, 9

Лікування катаракти

Комплексне діагностичне обстеження ока – є першим і найважливішим етапом для подальшого лікування катаракти. Завдяки обладнанню провідних виробників світу та європейському досвіду, лікарі «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока.

На початку, коли катаракта тільки розвивається, деяки лікарі рекомендують використовувати спеціальні краплі, які містять певні мікроелементи та вітаміни. Однак, такі препарати тільки сповільнюють розвиток катаракти, а не зупиняють її. Світові фахівці встановили, що повернути таким чином прозорість кришталику неможливо.

Катаракта – це помутніння кришталика. Крізь «брудне вікно» багато не побачиш, тому у всьому світі саме необхідність замінити «рідний», але помутнілий кришталик, на штучний – найчастіше стає приводом для операції. Рано чи пізно кожен з нас, хто почув діагноз «катаракта», приймає рішення про операцію.

Тож аби подолати катаракту, Вам необхідно:

  1. Пройти ретельну діагностику зору, разом з лікарем обрати тип кришталика, який задовольнить усі потреби Вашого життя та забезпечить найкращу якість зору, провести розрахунок оптичної сили кришталика.
  2. Правильно підготуватися до операції – у цьому Вам допоможуть наші лікарі-консультанти та працівники реєстратури. Вам видадуть Листок аналізів та консультацій, які необхідно отримати до проведення операції. Ці дослідження покажуть загальний стан Вашого організму і дозволять нам прийняти правильні рішення щодо перебігу операції.
  3. Обрати дату, коли Вам зручно та комфортно буде провести операцію та раз і назавжди позбутися катаракти.

Завдяки сучасним технологіям найкращі лікарі мережі «ЛАЗЕР Плюс» швидко, безболісно, а головне безпечно та надійно видаляють катаракту. Вам навіть не знадобиться брати відпустку чи лікарняні! Бо вже на наступний день після операції Ви повернетеся на роботу, до своїх щоденних турбот і радощів. За тиждень не лишиться і згадки про те, що колись у вашому оці «жила» і щодня невпинно зростала катаракта, закриваючи собою обличчя коханих людей, кольори веселки та барви життя.