Львів, Миколайчука, 9

Поради офтальмолога щодо катаракти

Якщо лікар поставив Вам діагноз «катаракта» - не зволікайте. Вчасно проведена операція менш травматична, око швидше загоюється, зір майже повністю відновлюється. Пацієнти, які не відкладають операцію, отримують найкращі результати. Зазвичай відтермінування операції означає, що катаракта буде ставати густішою - її буде важче видалити. До того ж, пацієнти, які відкладають проведення операції, частіше мають ускладнення. Часто пацієнти, які вже довгий час живуть з діагнозом «катаракта», отримують супутні захворювання. Деякі з них, як от, глаукома, можуть призвести до повної втрати зору.

У мережі «ЛАЗЕР Плюс» вже понад 12 років успішно проводять операції по видаленню катаракти. Сотні людей щороку відчувають на собі усі переваги проведення операції:

  • Абсолютно безболісна безпечна процедура
  • Амбулаторне проведення операції за 15 хвилин
  • Після операції Ви одразу можете повертатись до звичної Вам роботи
  • Зір починає відновлюватись одразу після операції

Вікових протипоказань до заміни кришталика немає, загальний наркоз не застосовують – у «ЛАЗЕР Плюс» спеціальні краплі надійно знеболюють око. Сотні людей протягом 15-тихвилинної операції відчували лише доторки рук лікаря та бачили яскраве світло.

Після операції досвідчені лікарі будуть ретельно стежити за процесом загоєння – абсолютно безкоштовно Вам видадуть набір необхідних ліків, проведуть усі необхідні контрольні огляди та проконсультують з приводу будь-яких запитань щодо післяопераційного догляду.

Вже на наступний день після операції Ви повернетеся на роботу, до своїх щоденних турбот і радощів. За тиждень не лишиться і згадки про те, що колись у вашому оці «жила» і щодня невпинно зростала катаракта, закриваючи собою, обличчя коханих людей, кольори веселки та барви життя.