Львів, Миколайчука, 9

Діагностика зору для дорослих і дітей

Комплексне діагностичне обстеження ока - є першим і без перебільшення найважливішим етапом для подальшого лікування зору. Завдяки обладнанню провідних фірм світу та європейському досвіду лікарі мережі «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу очей вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока. Лікарі-офтальмологи радять - перевірка зору потрібна щороку. Проте є категорії людей, яким слід уважніше поставитися до власного зору.

Обстеження зору вкрай необхідне жінкам, які незабаром стануть матерями. Досвідчений лікар-офтальмолог визначить, чи не час Вам укріпити сітківку за допомогою лазера. Така процедура значно знижує ризик відшарування сітківки при великих навантаженнях, а це значить, що майбутня матуся може не хвилюватися, щодо погіршення зору після пологів.

Малятам та немовлятам теж необхідний огляд окуліста. Справа в тім, що більшість вроджених захворювань, які призводять до погіршення зору, на початку є безсимптомними, їх можуть не помітити ані дбайливі батьки, ані педіатри. Вчасна діагностика зору допоможе зберегти зір Вашої дитини на все життя.

Особливо важливо відвідувати офтальмолога після 40 років, коли ризик очних хвороб значно зростає. Наприклад, Ви можете не помітити підвищення внутрішньоочного тиску і не звертати увагу те, що ранками у Вас темніє в очах, але це може свідчити про серйозне захворювання – глаукому. А звиклі «мушки» перед очима або ж кола навколо джерела світла можуть бути першими проявами катаракти, яка призведе до стабільного зниження зору, або ж і до повної сліпоти. Якщо ж Ви хворі на цукровий діабет та гіпертонію - регулярна діагностика зору вкрай необхідна – без вчасного лікування пацієнти поступово втрачають здатність бачити назавжди.

А активним і впевненим у собі молодим людям мережа «ЛАЗЕР Плюс» допоможе позбутися окулярів та контактних лінз назавжди – тут проводять надсучасну лазерну корекцію зору.

Якщо Ви помітили, що маєте будь-який з перерахованих симптомів - не слід впадати у відчай – просто зателефонуйте у найближчий центр «ЛАЗЕР Плюс» та пройдіть повну діагностику.

Надсучасне обладнання «ЛАЗЕР Плюс» дозволяє виміряти більшість необхідних параметрів зору зовсім безболісно, не торкаючись поверхні ока. Досвід лікарів, надсучасні технології та дбайливе ставлення до клієнтів - ось запорука успіху мережі «ЛАЗЕР Плюс».