Львів, Миколайчука, 9

«ЛАЗЕР Плюс» Львів

Щоб вилікувати очі львів’янам колись доводилось їздити на операції до столиці чи на схід України. Нині повноцінну офтальмологічну допомогу можна отримати, не покидаючи меж міста – у медичному центрі «ЛАЗЕР Плюс».

Назва центру говорить сама за себе – для лікування очних недуг: катаракти, глаукоми та захворювань сітківки,- у ній застосовують лазерні методи. У такий спосіб виправляють і вади зору: далекозорість, короткозорість і астигматизм. Тут використовують найновіше обладнання німецької компанії Zeiss.

Якщо саму лазерну корекції здійснюють за лічені хвилини, то в кабінеті діагностики зору пацієнтові доведеться провести більше часу. В закладі проводять повне обстеження очей пацієнтів, щоби поставити якнайточніший діагноз.

Медичний центр «ЛАЗЕР Плюс» у Львові це:

  • перший медичний центр на заході Україні, який надає весь спектр офтальмологічних послуг європейського рівня за українськими цінами
  • досвідчена команда лікарів, які щодня піклуються про Ваше здоров’я та намагаються зробити Ваш світ яскравішим
  • найкраще обладнання провідних компаній світу, за допомогою якого лікарі-офтальмологи «ЛАЗЕР Плюс» можуть поставити діагноз вже на початковій стадії захворювання та попередити сліпоту
  • тільки одноразові розхідні матеріали
  • повне забезпечення пацієнта - від ретельного післяопераційного контролю до медикаментів та крапель «до» та «після» хірургічних та лазерних втручань.
  • усе необхідне для роботи з людьми з особливими потребами - від вигод для інвалідів до спеціальних візочків - для того, аби зробити перебування людей з обмеженою рухливістю комфортним та безпечним.

Ми розуміємо потреби кожного клієнта та щодня намагаємось зробити більше для незахищених груп населення. Тому у «ЛАЗЕР Плюс» діє постійна гнучка система знижок для різних пільгових категорій. Для людей з інвалідністю, студентів – медичний центр надає знижки від 5 до 10% на повну діагностику зору та всі види лікування, для пенсіонерів – знижки на послуги коливаються від 5 до 30%.

Львів, Миколайчука, 9