Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

«ЛАЗЕР Плюс» Львів

Щоб вилікувати очі львів’янам колись доводилось їздити на операції до столиці чи на схід України. Нині повноцінну офтальмологічну допомогу можна отримати, не покидаючи меж міста – у медичному центрі «ЛАЗЕР Плюс».

Назва центру говорить сама за себе – для лікування очних недуг: катаракти, глаукоми та захворювань сітківки,- у ній застосовують лазерні методи. У такий спосіб виправляють і вади зору: далекозорість, короткозорість і астигматизм. Тут використовують найновіше обладнання німецької компанії Zeiss. «Лазер MEL 80 фірми Zeiss, яким послуговуємося для ексимер - лазерної корекції зору,- єдиний в Україні,- розповідає керівник клініки Євгенія Куцин. – Він дозволяє в п’ятеро скоротити час лазерної корекції».

Якщо саму лазерну корекції здійснюють за лічені хвилини, то в кабінеті комп’ютерної діагностики зору пацієнтові доведеться провести більше часу. В закладі проводять повне обстеження очей пацієнтів, щоби поставити якнайточніший діагноз.

На особливу увагу можуть розраховувати найменшенькі пацієнти клініки «ЛАЗЕР Плюс». В установі проведуть ретельну діагностику зору дитини та призначать лікування.

Медчний центр «ЛАЗЕР Плюс» у Львові це:

  • перший медичний центр у Західній Україні, який надає весь спектр офтальмологічних послуг європейського рівня за українськими цінами
  • досвідчена команда лікарів, які щодня піклуються про Ваше здоров’я та намагаються зробити Ваш світ яскравішим
  • найкраще обладнання провідних компаній світу, за допомогою якого лікарі-офтальмологи «ЛАЗЕР Плюс» можуть поставити діагноз вже на початковій стадії захворювання та попередити сліпоту
  • тільки одноразові розхідні матеріали
  • повне забезпечення пацієнта - від ретельного післяопераційного контролю до медикаментів та крапель «до» та «після» хірургічних та лазерних втручань.
  • усе необхідне для роботи з людьми з особливими потребами - від вигод для інвалідів до спеціальних візочків - для того, аби зробити перебування людей з обмеженою рухливістю комфортним та безпечним.

Ми розуміємо потреби кожного клієнта та щодня намагаємось зробити більше для незахищених груп населення. Тому у «ЛАЗЕР Плюс» діє постійна гнучка система знижок для різних пільгових категорій. Для інвалідів, студентів та школярів – медичний центр надає знижки від 5 до 10% на повну діагностику зору та всі види лікування, для пенсіонерів – знижки на послуги коливаються від 5 до 30%.

Львів, Миколайчука, 9