Львів, Миколайчука, 9

Діагностика катаракти

Коли катаракта тільки починається, мутніє лише маленька частина кришталика. Ви можете не помітити змін у Вашому зорі. Зазвичай, катаракта «росте» повільно, і зір погіршується поступово. З плином часу помутніла частина стає більшою і катаракта збільшує свій розмір. Бачити стає важче. Зображення є нечітким та сіруватим.

Симптоми:

Затуманене чи нечітке зображенняКольори видаються тусклимиЛампи, освітлення та сонячне світло може видаватися занадто яскравими. Навколо джерела світла з’являються колаПодвоєння зображення у одному оціЧасті зміни рецепту на окуляри


Комплексне діагностичне обстеження ока - є першим і найважливішим етапом для подальшого лікування катаракти. Завдяки обладнанню провідних фірм світу та європейському досвіду лікарі «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока.

Кожному пацієнту «ЛАЗЕР Плюс» проводять вимірювання гостроти зору та рефракцію на розширених та звужених зіницях. За допомогою безконтактного тонометра отримають дані про внутрішньоочний тиск, за потреби тиск виміряють за допомогою тонометру Маклакова. Для підтвердження діагнозу та для виявлення ступеня прогресування катаракти досліджують поля зору, вимірюють та розраховують силу штучного кришталика, проводять ультразвукові дослідження ока.

Використовуючи щілинну лампу лікар оцінює стан рогівки, наявність рубців, помутнінь кришталику та ін. Всім пацієнтам проводять огляд очного дна, включаючи найвіддаленіші його краї, в умовах максимального розширення зіниць. Це дозволяє виявити дистрофію сітківки, розриви сітківки, відшарування сітківки, тобто патологію на очному дні, що клінічно ніяк не проявляється, але потребує обов’язкового лікування. За потреби обсяг досліджень буде розширено.

Таке ретельне офтальмологічне обстеження триває понад дві години, окрім апаратних та комп’ютерних методів дослідження Ви отримаєте досконалу консультацію з приводу захворювання, разом з лікарем визначите шляхи подолання проблеми, обговорите всі переваги і ризики оперативного втручання та прогнозовані результати операції, якщо вона буде необхідна.