Львів, Миколайчука, 9

Наші послуги

Комплексне діагностичне обстеження ока - є першим і без перебільшення найважливішим етапом для подальшого лікування зору. Завдяки обладнанню провідних фірм світу та європейському досвіду лікарі мережі «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу очей вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока. Лікарі-офтальмологи радять - перевірка зору потрібна щороку. Проте є категорії людей, яким слід уважніше поставитися до власного зору.

Вітреоректомія – це один з найбільш складних напрямків сучасної офтальмохірургії. Цю ювелірнюоперацію проводять глибоко в оці, там, де знаходяться гелеподібне склисте тіло і світлочутлива мембрана (сітківка).Метою вітректомії є відновлення патологічно змінених анатомічних структур заднього відрізка ока. Це одна з найперспективніших та високотехнологічних операцій у офтальмології.

«ЛАЗЕР Плюс» - один з найперших центрів, який впроваджував лазерну корекцію на теренах України. Це означає, що для відновлення Вашого зору ми використаємо не просто неперевершену точність обладнання від німецької компанії Zeiss, вправність та фаховість наших хірургів, але і безцінний досвід 23 років у лазерній корекції - це все зробить Вашу операцію ще більш досконалою, ефективною і надійною.
Комплексне діагностичне обстеження ока – є першим і найважливішим етапом для подальшого лікування катаракти. Завдяки обладнанню провідних виробників світу та європейському досвіду, лікарі «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока.
Глаукома є однією з провідних причин сліпоти у світі. Без своєчасного лікування глаукома може призвести до сліпоти, і, на жаль, приблизно 10% людей з глаукомою, які отримують належне лікування, теж спостерігають втрату зору.
Якщо Ви вже довший час користуєтеся окулярами або ж взагалі носите їх змалку, якщо Ви хворі на цукровий діабет, багато палите або якщо Ви незабаром збираєтеся стати мамою – мережа «ЛАЗЕР Плюс» запрошує Вас на діагностику стану сітківки.
Сітківка - дуже делікатний субстрат, пронизаний дрібними кровоносними судинами і нервами; тут фіксуються всі деталі об'єктів, всі кольори, відтінки, півтони, і звідси - по зоровому нерву - зображення передається в мозок. 
Вікова макулодистрофія – це хронічне прогресуюче захворювання, яке характеризується ураженням центральної зони очного дна (макули), при якому страждають сітківка, пігментний епітелій та судини сітківки. ВМД - вікове захворювання, яке поступово руйнує чіткий центральний зір.