Львів, Миколайчука, 9

3 кроки до здорового зору

Вади зору щоранку змушують Вас натягати на носа окуляри чи бігти до контейнеру з контактними лінзами? Раз до разу Ви задумуєтеся: «Чи не виправити мені цю ваду кардинально, раз і назавжди?», але зрештою за щоденними турботами Ви відкладаєте похід до клініки, обіцяючи собі, що невдовзі обов’язково займетеся своїм зором. Проте минають місяці, а на Вашому столі чергові окуляри чи ціле зібрання різноманітних рідин для промивання лінз. Знайома ситуація? А до хорошого зору всього три кроки, і ці три кроки допоможе Вам зробити «ЛАЗЕР Плюс»:

1. Дізнайтеся, чи є Ви кандидатом на лазерну корекції зору

Зателефонуйте у «ЛАЗЕР Плюс» та запишіться на ретельну діагностику зору. Підчас діагностики Вам проведуть усі необхідні дослідження – рефрактометрію, виміряють гостроту зору з корекцією та без, виміряють внутрішньоочний тиск, поля зору, проведуть огляд на широкій зіниці, оглянуть очне дно, тощо. Лікарі «ЛАЗЕР Плюс» дізнаються, чи є у Вас якісь причини, які значно вплинуть чи взагалі унеможливлять проведення операції.

2. Встановіть ціль лазерної корекції зору

Разом з досвідченим лікарем встановіть ціль операції. На консультації Ви дізнаєтеся про особливості відновлення зору у Вашому конкретному випадку, а також поставите усі можливі запитання, які стосуються індивідуальної операції.

3. Покращить свій зір

У день операції Вас огляне анестезіолог, маніпуляційна медсестра підготує Вас до операції. В операційній кімнаті Ви лежатимете на зручному ліжку, Ваше око буде надійно знеболене за допомогою спеціальних крапель. Рефракційний хірург обережно відгорне верхній шар рогівки і попросить Вас дивитися на світло. Далі протягом 40-60 секунд Ваш зір виправлятиме лазер. Потім хірург обережно поверне відгорнутий шар рогівки і за потреби накладе на око захисну лінзу, яка захистить око. Процедура звичайно займає 20 хвилин або близько того.

Після операції Вас проведуть у кімнату післяопераційного відпочинку, через певний час вас знову огляне рефракційний хірург, нагадає про післяопераційний режим та відповість на усі ваші запитання щодо загоєння ока.