Львів, Миколайчука, 9

Переваги лазерної корекції

Про переваги лазерної корекції зору можна говорити багато. Якщо Ви маєте вади зору, Ви напевне знаєте, скільки незручностей вони щодня приносять у Ваше життя.  Будь-яка звична дія, з якою з легкістю справляється людина з хорошим зором, може перетворитися на справжню проблему для людей, зір яких далекий від омріяної 100% відмітки. 


Ваші проблеми з зором Ви можете виправити за допомогою окулярів, контактних лінз або ж назавжди позбутися всіх незручностей – зробити лазерну корекцію зору.

Окуляри - найпростіший "винахід для очей". Але вам не потрібно розповідати про те, як легко їх зламати, загубити, розбити, а взимку чи дощову погоду вони не тільки не допомагають, а й взагалі заважають бачити ясно. Окрім того, окуляри не лікують. Вони лише коригують зір.

Для тих, хто щодня носить окуляри для читання, керування автомобілем, відвідини театру чи кіно, навіть банальна поїздка в транспорті (адже номер автобуса ще треба вчасно розгледіти!) стають некомфортними, а інколи й проблематичними. Вам відомий внутрішній неспокій людини, якій доводиться весь час мружитися чи натягати на носа окуляри? Деколи поганий зір стає причиною невпевненості у собі і у власній привабливості. Здається, що варто лише позбутися «тягаря» окулярів - і світ перетвориться, все довкола стане простим та доступним.

Лінзи – зручні та надійні не зважаючи на пору року. Так, це правда. Однак люди, які довший час послуговуються лінзами, знають, що таке синдром «сухого ока», що таке постійні запалення та подразнення.

Найшвидший і найефективніший спосіб позбутися вад зору - лазерна корекція. Це напевне одна з найбезпечніших процедур, які коли-небудь існували.

Що ж таке «лазерна корекція зору»? У чому її переваги?

  • ЦЕ ЗРУЧНО. Ви зможете назавжди забути про незручні окуляри та контактні лінзи.
  • ЦЕ НЕ СТРАШНО І НЕ БОЛИТЬ. Сучасні методи лазерної корекції зору – максимально безпечні. Операція проходить безболісно, бо око надійно знеболене краплями, неприємні відчуття після лазерної корекції – мінімальні, і зазвичай зникають за кілька днів.
  • ЦЕ ЕФЕКТИВНО. Після проведення лазерної корекції ви будете бачити краще ніж у своїх найсильніших окулярах.
  • ЦЕ ПРОСТО. Лазерна корекція зору не порушує вашого звичного способу життя. Для її проведення не треба брати відпустку або лікарняні на роботі.
  • ЦЕ ШВИДКО. Загалом операція триває 15-20 хвилин, період дії лазера – всього 40 секунд.
  • ЦЕ СТАБІЛЬНО. Ваш зір після лазерної корекції не зміниться з роками за відсутності інших захворювань очей.
  • ЦЕ ДОСТУПНО. Існує міф, що лазерна корекція надзвичайно дорога. Але насправді – завітайте до фахівців у клініку «ЛАЗЕР плюс» і дізнайтеся, що лазерна корекція коштує усього від  15000 грн.!

З багатолітньої світової практики центрів лазерної корекції зору відомо, що сором'язливі, внутрішньо затиснуті дівчата та парубки, що деколи навіть не звертають уваги на свій зовнішній вигляд, буквально перетворювалися після того, як знов отримали 100% зір. Змінювалося відношення до самого себе, ба чи не вперше люди в дзеркалі бачили власне себе, а не оправи від окулярів чи червоні від напруження очі! Зникли зморшки, змінився стиль і зачіска, перестала нестерпно боліти голова. Що й казати, подібні зміни не проходять непомітно для оточуючих - після корекції усі навколо відчувають вашу внутрішню впевненість та привабливість.

Корекція зору стане Вашим новим народженням, адже Ви щодня будете бачити життя у всіх деталях - назви вулиць, номери будинків, маршрутних таксі, обличчя коханих, посмішки людей на вулиці, яскраві барви світу навколо – Ви стенете частиною величезної кількості людей, які щодня, щогодини і щохвилини насолоджуються життям! Ви дозволите собі плавати та пірнати, підніматися на вершині гір, побачите нічні зорі та яскраві світанки! Дозвольте собі ясний упевнений погляд і чудове самопочуття, завітайте в найближчий центр лазерної корекції зору і відчуйте чудо перетворення.

Нехай саме для вас хороший зір стане новим етапом в житті, початком нових відносин та приємних знайомств!