Львів, Миколайчука, 9

Міфи про лазерну корекцію

Інтернет переповнений відгуками та міфами про лазерну корекцію зору. Часто ця інформація немає нічого спільного з правдою. Ось найпопулярніші міфи про лазерну корекцію зору.

Міф 1. Лазерна корекція – це боляче.

Неправда. Завдяки спеціальним краплям ваше око буде надійно знеболене, під час операції ви будете бачити лише яскраве світло. Після процедури можливий певний дискомфорт, який залежить від специфіки вашого організму – такі деталі ви зможете обговорити з досвідченими лікарями "ЛАЗЕР Плюс".

Міф 2. Результати корекції неможливо передбачити.

Неправда. Первинні результати лазерної корекції будуть відомі вже після проведення ретельної діагностики зору, саме їх пацієнти «ЛАЗЕР Плюс» обговорюють на консультації з лікарем. А величезний багаторічний клінічний досвід в проведенні лазерної корекції дає нашим пацієнтам впевненість, що вони отримають навіть кращі результати.

Міф 3. Кожна офтальмологічна операція має проводитись в умовах стаціонару.

Неправда. Сучасні технології та передовий досвід лікарів «ЛАЗЕР Плюс» дозволяють проводити процедуру лазерної корекції в амбулаторних умовах. Це означає, що вже за годину після операції Ви зможете повернутись додому і вести звичний спосіб життя, а через кілька днів – навіть керувати автомобілем.

Міф 4. Центру лазерної корекції зору з більш ніж десятилітньою історією у Львові немає.

Неправда.

Пам’ятайте, Ваші очі - дзеркало душі, тож не ховайте свою ніжність, увагу, любов, чуйність та душевне тепло за товстими шкельцями окулярів.