Львів, Миколайчука, 9

Хірургічне обладнання

Stellaris PC - мікрохірургічна система Bausch & Lomb

Stellaris PC компанії Bausch & Lomb призначений для видалення катаракти, вітректомії переднього та заднього сегментів.

Цю хірургічну систему застосувують як у хірургії переднього сегмента, і у хірургії заднього. У системі передбачені необхідні засоби для проведення факофрагментації (коаксильної або бімануальної), іригації/аспірації, біполярної діатермії, вітректомії, ін'єкції/видалення в'язкої рідини та обміну повітря/рідини.

Офтальмологічна мікрохірургічна система Stellaris PC виробництва Bausch & Lomb має покращену модульну конструкцію, що дає можливість легко оновлювати її, використовуючи досягнення технічного прогресу. Система складається з головного корпусу, що містить екран інтерфейсу користувача та хірургічні модулі, та пристрої ножного керування, інфрачервоного пристрою дистанційного керування (тільки для переднього застосування, допоміжного обладнання).

BIOM 4 - бінокулярний непрямий офтальмомікроскоп OCULUS

OCULUS BIOM став революцією у вітреоретинальній хірургії та назавжди змінив огляд очного дна.

BIOM® 4 є ідеальним доповненням до SDI® (стереоскопічного діагонального інвертора). Він забезпечує ширококутний огляд очного дна під час операції на склоподібному тілі. Блок спостереження BIOM® можна встановити за лічені секунди та за потреби перемістити на шлях променя.

OCULUS SDI 4 - Найменший SDI

Надзвичайно плоска конструкція та ідеальна пропускна здатність світла роблять цей інвертор незамінним доповненням до мікроскопа для ширококутного огляду заднього сегмента ока під час операції.