Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Діагностика глаукоми

Стандартне діагностичне обстеження у мережі "ЛАЗЕР Плюс" включає цілу низку різноманітних досліджень, які показують стан ваших очей від рогівки до найвіддаленіших його ділянок. Однак у випадках глаукоми, у  лікарів є цілий ряд особливих методик, які дозволяють не тільки встановити чи спростувати діагноз, але й побачити динаміку захворювання у найменших деталях.  

Окрім стандартного набору досліджень лікар запропонує Вам такі дослідження:

Біомікроскопія ока – служить для виявлення ознак ексфоліативного синдрому та інших дистрофічних змін, а також для оцінки кута передньої камери, стану диску зорового нерву та сітківки.

Тонометрія – вимірювання внутрішньоочного тиску за допомогою безконтактного тонометра, а за потреби - за методом Маклакова.

Периметрія – дослідження поля зору, включаючи центральну та периферійну ділянки. Регулярне проведення периметрії при глаукомі необхідне для оцінки ефективності лікування. Завдяки цьому дослідженню лікарі мережі "ЛАЗЕР Плюс" мають моживість вести динамічне спостереження за перебігом захворювання, вносити корективи у лікування для забезпечення його максимальної ефективності.

Оптична когерентна томографія – служить для отримання та аналізу зображень диску зорового нерву та шару нервових волокон сітківки. Аналіз диску зорового нерва за даними ОКТ може надати неоціненну допомогу в діагностиці глаукоми, особливо на початкових стадіях. Даний методи дозволяє виявити початкові прояви глаукомной оптичної нейропатії та виділити групи підвищеного ризику, при чому найбільш цінною є можливість оцінки результатів у динаміці.