Львів, Миколайчука, 9

Офтальмологічні лазери

МЕL 90 – ексимерний офтальмологічний лазер Zeiss

МЦ «ЛАЗЕР Плюс» використовує сучасний ексимерний лазер МЕЛ 90 від компанії Цейсс. У «ЛАЗЕР Плюс» використовують самий безпечний і ефективний метод лазерної корекції зору на найсучаснішому унікальному обладнанні. Саме завдяки двом новітнім ексимерним офтальмологічним лазерам МЕЛ 90 щороку тисячі пацієнтів з України та з інших країн отримують новий чіткий зір.

Ексимерний офтальмологічний лазер МЕL 90 призначений для рефракційної хірургії рогівки з застосуванням методик LASЕK, Topo LASEK, LASIK та PRK. Також можна проводити терапевтичні втручання (PТК, фототерапевтична кератектомія), площинні (РТК Shaping), точкові (PTK Spot).

За допомогою ексимерного лазеру МЕL 90 спеціалісти «ЛАЗЕР Плюс» коректують аметропію в мінусовому діапазоні від 0 до -14 діоптрій, включаючи астигматизм -5dpt., та у плюсовому діапазоні від 0 до +8 діоптрій, включаючи астигматизм +5dpt.

МЕL 90 робить ексимерлазерну корекцію аномалій рефракції більш безпечною, зводить до мінімуму дискомфорт та стрес, що пов'язаний з операцією, а також надає широкі можливості для проведення індивідуалізованих операцій. Ультрасучасні технологічні принципи роботи приладу забезпечують високу ефективність операції, ідеальну точність рефракційних результатів та швидке післяопераційне відновлення зору. 

VISULAS 532s - офтальмологічний лазер Zeiss

При створенні офтальмологічного лазеру VISULAS 532s компанія Carl Zeiss  використала весь багаторічний досвід конструювання та використання лазерів для лікування очних хвороб. Тому лазер VISULAS 532s повністю відповідає всім високим вимогам сучасної лазерної офтальмології.

Офтальмологічний лазер нового покоління поєднує у собі простоту,  ефективність, безпеку використання та здатний задовольнити  численні та різноманітні вимоги лазерного офтальмолога.

VISULAS 532s можна використовувати для:

- Фотокоагуляції сітківки

- Требекулопластики для лікування глаукоми

- Ірідотомії для лікування глаукоми

Лазерна енергія VISULAS 532s

Зелений лазер забезпечує максимальну точність енергетичного впливу та ідеальні параметри коагуляції сітківки, має багато функціональних переваг під час лікування діабетичної  та міопічної ретинопатії, макулодистрофії, оклюзії центральної вени сітківки та виконання требекулопластики при глаукомі.

VISULAS YAG III – офтальмологічний лазер Zeiss

Нові можливості лазерної дисцизії

VISULAS YAG III – це офтальмологічна терапевтична система для безконтактного розрізу очної тканини.

Основні задачі VISULAS YAG III – забезпечення максимальної простоти, зручності роботи хірурга та мінімального стресу для пацієнта.

VISULAS YAG III розроблений з урахуванням досвіду і результатів багаторічної роботи Carl Zeiss по створенню дизрапційних лазерів та гарантує максимально ефективну та безпечну роботу. Відмінними ознаками VISULAS YAG III є:

- Частота імпульсів 2,5 Гц, що забезпечує швидку роботу

- Чотирьох крапковий фокусний промінь для максимальної точності наведення

- Автоматизована система контролю фокусування для максимальної точності

- Супергаусівський розподіл енергії для більш рівномірного її розподілення

- Тонке налагодження енергетичного режиму для досягнення оптимального терапевтичного ефекту та підвищення безпеки ока від лазерного впливу.

Прецизійний контроль параметрів лазерного випромінювання

Відповідність фокусування та енергії впливу

Унікальна система формування чотирьох точкового фокусування проміння дозволяє компенсувати спотворення, які зумовлені астигматизмом. Це дає можливість провести фокусування та задати необхідні параметри енергетичної дії до включення лазерного імпульсу. Безперечною перевагою є зниження операційного стресу для пацієнта.

Строго дозоване лазерне випромінювання

Оптимально мінімізований енергетичний рівень

Рівномірне розподілення енергії супергаусівського профілю лазерного випромінювання забезпечує мінімально необхідний енергетичний рівень його дії.

LIKA Surgeon - хірургічний діодний лазер

   Переваги лазера хірургічного діодного «LIKA-surgeon +»

Малотравматичність - точний, строго дозований вплив лазерного випромінювання забезпечує мінімальне пошкодження навколишніх тканин.
Надійний гемостаз – за рахунок коагуляції крові на стінках розрізу лазерні операції практично безкровні, що забезпечує чудовий огляд операційного поляі надійний гемостаз.
- Висока точність – висока точність та повторюваність параметрів лазерного впливу дозволяє максимально контролювати зону термічного пошкодження тканин.
Стерильність післяопераційної рани – лазерне випромінювання вбиває патогенні мікроорганізми, попереджаючи цим розвиток післяопераційних гнійних ускладнень.
Безболісність - лазерні операції менш болючі для пацієнта, ніж традиційні втручання. Іноді анестезія не потрібна або достатньо лише аплікаційної анестезії.
Легкий післяопераційний період – завдяки малотравматичності лазерного оперативного втручання післяопераційний період проходить безболісно і значно швидше, ніж при традиційному хірургічному втручанні.