Львів, Миколайчука, 9

Спеціалісти по видаленню катаракти

Андрій Степанович Гудзь
Катарактальний хірург, професор, доктор медичних наук, лікар вищої категорії

1983-1989 рр. - Львівський державний медичний університет

З 1989 р. працює на кафедрі офтальмології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

2002 р. - захист кандидатської дисертації на тему “Підвищення ефективності оперативного лікування вікової катаракти шляхом оптимізації хірургічно зумовленого астигматизму ”.

2004 р. - доцент кафедри офтальмології з курсом очних хвороб у Львівському національному університеті ім. Данила Галицького.

2004 р. до сьогодні – керівник кафедри офтальмології з курсом очних хвороб у Львівському національному університеті ім. Данила Галицького.

2004 р. - науковий керівник Львівського обласного центру мікрохірургії ока.

2008 р – хірург МЦ «ЛАЗЕР Плюс», м. Львів

Автор понад 100 наукових праць в галузі офтальмології, опублікованих в українських та закордонних виданнях.

А. С. Гудзь є головою Львівського Обласного Товариства Офтальмологів, він постійний член Американської Академії Офтальмології, Американського Товариства Катарактальних і Рефракційних хірургів, Європейського Товариства Катарактальних і Рефракційних хірургів, Європейського Товариства Вітреоретинальних хірургів, Українського Товариства Ретинологів і Глаукоматологів, Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, Товариства дитячих офтальмологів.

Ольга Юріївна Денисюк
Катарактальний хірург, кандидат медичних наук, асистент кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика

Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця у 2011 році за спеціальністю медична справа.

У 2013 році закінчила інтернатуру за спеціальністю офтальмологія

У 2018 році стажування в Европейській школі підвищення кваліфікації з офтальмології, ESASO з напрямку ретинологіі у Швейцарії 

У 2019 році у Европейській школі підвищення кваліфікації з офтальмології, ESASO з напрямку окулопластики естетичної та реконструктивної офтальмології у Швейцарії.

У 2020 році захистила дисертацію на тему « Оптимізація діагностики розвитку та прогресування вікової макулярноі дегенераціі після хірургічного лікування».

Викладач Европейської школи підвищення кваліфікації з офтальмології ESASO, Швейцарія.

Постійний відвідувач та спікер міжнародних конференцій.

Член асоціації Euroretina, член асоціації ESCRS, член Асоціації фахівців з офтальмопластики та очного протезування.

Спеціалізація: хірургія катаракти, глаукоми, хвороб переднього відрізка ока, окулопластична хірургія, естетична хірургія повік, реконструктивна хірургія повік (птози, заворот, виворот повіки, стан після травм та невдалих попередніх хірургічних втручань), операції з приводу видалення новоутворень з подальшою реконструкцією, ботулінотерапія як естетична так і за медичними показами, контурна пластика обличчя.