Львів, Миколайчука, 9
(032) 224-9-224
(096) 224-9-225

Статті

Ви вирішили позбутися проблем з зором – видалити катаракту, зробити лазерну корекцію, позбутися проблем пов’язаних з глаукомою тощо? Обирайте клініку, звертаючи увагу на наступні фактори.

Ви вирішили позбутися проблем з зором – видалити катаракту, зробити лазерну корекцію, позбутися проблем пов’язаних з глаукомою тощо? Обирайте клініку, звертаючи увагу на наступні фактори.
Почервоніння очей може мати декілька різних причин, деякі з котрих потребують невідкладної медичної допомоги, а у інших - медична допомога взагалі не потрібна.

Дуже часто люди, які мають проблеми з почервонінням очей, самостійно ставлять діагноз «кон’юнктивіт» і лікуються краплями, які порадить фармацевт у найближчій аптеці. Чи навіть просто не звертають уваги на почервоніння та дискомфорт. Але ж часто почервоніння пов'язане алергічними реакціями чи з інфекціями, які можуть згубно вплинути на якість Вашого зору у майбутньому.
Контактні лінзи підвищують ризик інфікування патогенними бактеріями, що розвивають сліпоту. Окулісти довели, що високий відсоток контактних лінз забруднені мікробами аcanthamoeba, які не можна вбити за допомогою звичайних дезінфікуючих розчинів. Знайдені мікроби є одним з найбільш поширених видів найпростіших тваринних організмів у ґрунті і прісній воді.

Речовини викликають інфекційний амебний кератит, 85% випадків доводяться на людей, що носять контактні лінзи. Як говорять учені, ця хвороблива інфекція в довгостроковій перспективі може викликати повну сліпоту.

За допомогою телескопу, встановленого у обсерваторії в Чілі, вдалося отримати надзвичайно чіткі фотографії Спіральної туманності (Helix Nebula ). З легкої руки журналістів цей об’єкт нарекли «Око Господнє».

Вперше це «око» помітив німець Карл Людвіг Хардінг (Karl Ludwig Harding) у 1824 році у сузір’ї Водолія (Aquarius). Тоді з Землі здавалося, що туманність схожа на спіраль. Тільки завдяки чітким фотографіям, зробленим у інфрачервоному світлі, вчені побачили, що вона дуже нагадує око.

Перші технології лазерної корекції зору виникли у 1950-х роках, з тих пір лазерні технології та власне сама процедура зазнали значних змін. Завдяки постійному розвитку лазерної хірургії покращилися і результати операцій. Тому постає питання: чи справді лазерні технології мають визначальний вплив на результати корекції зору?

Звичайно є лазери, які за даними численних досліджень, схильні до часткової гіперкорекції або недокорекції. Однак, саме тут справжній вибір роблять професіонали - деякі варіації в лазерній техніці розуміють, вимірюють і компенсують кваліфіковані рефракційні хірурги. Важливо відзначити, що саме хірург, а не лазер, визначає успіх операції.