Львів, Миколайчука, 9

Відділення вітректомії

Юлія Олександрівна Панченко
Доктор медичних наук, доцент кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика МОЗ України (м. Київ), лікар вищої категорії

Закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького за спеціальністю «Лікувальна справа» з відзнакою, навчалася в інтернатурі у відділенні мікрохірургії ока Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання. 

Працювала лікарем-офтальмохірургом у відділенні мікрохірургії ока обласної клінічної лікарні.

У 2011 році Юлія Панченко захистила дисертацію на здобуття наукового ступень кандидати медичних наук "Імунологічні критерії прогнозування післяопераційного астигматизму і методи його профілактики у хворих на первинну вікритокутову глаукому". 

У 2020 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора медичних наук "Діабетична макулопатія у хворих на цукровий діабет 2 типу (питання патогенезу, фактори ризику, прогнозування розвитку і рецидивів після хірургічного лікування)" за спеціальністю 14.00.18 "Офтальмологія". 

Автор 105 друкованих робіт, в тому числі в провідних закордонних виданнях, присвячених актуальним питанням офтальмохірургії, та одного патенту на винахід.


Дипломи та сертифікати

2005 р. - учасник науково-практичного семінару «Попередження сліпоти у дітей в Україні»

2005 р. - учасник програми ВООЗ «Зір-2020» з практичним семінаром «Жива хірургія», що проводиться на базі Центру мікрохірургії ока (Київ, Україна)

2005 р. - учасник IV Міжнародного симпозіуму з офтальмохірургії: «Сучасні досягнення в хірургії переднього та заднього сегментів ока» з практичним семінаром «Жива хірургія» (Київ, Україна).

2008 р. - курс рефракційної хірургії на обладнанні фірми Carl Zeiss (ексимерний лазер MEL 80, фемтосекундний лазер VisuMax, система індивідуалізованої абляції CRS-Master) в клініках Мюнхена і Кельна

2008 р. - удосконалення по темі Ексимерлазерная хірургії в Єкатеринбургському центрі МНТК «Мікрохірургія ока»

2008 р. - навчання в Санкт-Петербурзькому філіалі «МНТК«Мікрохірургія ока» ім. Акад. С.Н. Федорова Росмедтехнології» за курсом «Вітреоретинальної хірургії»

2008 р. - навчання на кафедрі офтальмології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця «Сучасні лазерні технології в лікуванні основних захворювань органа зору»

2009 р. - навчання в Московському філіалі «МНТК« Мікрохірургія ока» ім. Акад. С.Н. Федорова Росмедтехнології» за курсом «Вітреоретинальної хірургії»

2011 р. - ВетЛаб "Факоемульсифікація катаракти", м . Київ

2011 р. - участь у конгресі "Euroretina", м. Лондон

2012 р. - участь у роботі всеросійського семірнару «Круглий стіл» «Макула», м. Ростов-на-Дону

2013 р. - участь у роботі конференції "Вітреоретинальна хірургія", м. Москва

2013 р. - участь у конгресі "Euroretina", м. Гамбург

2013 р. - участь у конгресі "Euroretina", м. Гамбург

2018 р. – участь у конгресі "Euroretina", м. Відень

2019 р. - участь та 2 доповіді у конгресі "Euroretina", м. Париж

2021 р. - участь та доповідь у Європейському конгресі катарактальних та рефракційних хірургів, м. Амстердам