Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Послуги дитячої офтальмології

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, майже 20% дітей дошкільного віку і один з чотирьох учнів мають проблеми з зором, що можуть призвести до значної і/або безповоротної втрати зору. Поганий зір обмежує можливість здійснювати мрії, знижує якість життя, фізичний розвиток дитини.

Перший огляд немовлят відбувається ще в пологовому будинку, однак якщо у вас є будь-які сумніви – завітайте на діагностику у найближчу клініку «ЛАЗЕР Плюс» вже у перші дні життя вашого малюка. А також обов’язково відвідуйте дитячого офтальмолога у три, п’ять років та що два роки протягом навчання у школі. Пам’ятайте, що вчасна діагностика дозволяє уникнути оперативного втручання, різноманітних ускладнень та сформувати нормальні зорові функції у кожної дитини.

Усі клініки «ЛАЗЕР Плюс» мають сучасне обладнання для проведення якісної ранньої діагностики та лікування виявлених вад зору у дітей. У клініках консультують лікарі з величезним досвідом, які розробили власні унікальні програми апаратного лікування косоокості, астигматизму, короткозорості та далекозорості.

У спеціальних кабінетах здійснюють також підбір відповідної окулярної корекції при короткозорості, далекозорості, усіх видах астигматизму, включно із змішаним астигматизмом та проводять відповідне плеопто-ортоптичне лікування. Мережа клінік «ЛАЗЕР Плюс» використовує сучасні методи лікування та оснащена найновішим лікувально-діагностичним обладнанням, яке дозволяє досягнути поставленої мети.

Запрошуємо у «ЛАЗЕР Плюс» усіх, чиї діти мають проблеми з зором  або сумніви, чи просто хочуть упевнитися у відсутності будь-яких офтальмологічних вад у своїх дітей.

Початок учбового року – і одразу величезні зорові навантаження. Заняття в школі, домашні завдання, читання, комп’ютер, телевізор… Доведено, що більшості учнів під час навчання знижується гострота зору, тому надзвичайно важливо вчасно помітити ознаки погіршення зору, які свідчать про можливі проблеми з зором у майбутньому. Лікарі зазначають, що більшість захворювань, які призводять до зниження гостроти зору, на початку є безсимптомними і можуть бути непоміченими як дбайливими батьками так і педіатрами. Лише з плином часу, коли з’являються ускладнення і хвороба прогресує, батьки запідозрюють наявність проблеми. Але дорогоцінний час втрачено і боротьба з ускладненнями не завжди приносить бажаний результат.  Тому в дитячій офтальмології особливе значення має рання діагностика вроджених вад.

Офтальмологічна клініка «ЛАЗЕР Плюс» проводить сучасну комп’ютерну діагностику на найновішому обладнанні, яке дозволяє всесторонньо обстежити очі маленьких пацієнтів і поставити точний діагноз. Ви отримаєте консультацію найкращих лікарів Львова, Донецька та областей. У клініці щодня здійснюють ефективне лікування зниженого зору, проводять лазерну стимуляцію, успішно лікують косоокість та амбліопію. Фахові лікарі здійснюють підбір відповідної окулярної корекції при короткозорості, далекозорості, усіх видах астигматизму. Саме для Вашої дитини лікар розробить індивідуальний зоровий режим та забезпечить ефективне лікування.

Ваша дитина – найкраща, Ви - найтурботливіші батьки. Тож нехай ваша дитина збереже своє унікальне бачення світу завдяки Вам та профілактичним оглядам у клініці «ЛАЗЕР Плюс».