Львів, Миколайчука, 9

Відгуки

Ваша думка та побажання є надзвичайно важливими для нас!
Тизьо Л.
Мене звати Любомир. Поступив в клініку "Лазер Плюс" з зором 0,04-0,05%. По закінченні лікування зір значно покращився. Хочу щиро подякувати всім медпрацівникам за турботливе відношення до пацієнтів. Бажаю всім міцного здоров’я, достатку, успіхів у Вашій благородній справі.
Вірга Надія Романівн
Хочу подякувати за чудове ставлення, професіоналізм на усіх рівнях у вашому центрі «Лазер Плюс». Дуже хочеться, аби було побільше таких центрів. Здоров'я Вам усім, щастя, успіхів у роботі та довголіття!!!!
Ольга
Щиро вдячна лікарю Юрію Юрійовичу за його уважне ставлення до мого сина Василя Пастушенка, його професіоналізм та індивідуальний підхід. Бажаю всім працівникам клініки доброго здоров'я, наснаги у роботі, нехай Вас завжди супроводжує гарний настрій. Велике Вам всім спасибі! Ви робите велику справу! Доброї долі, Божої ласки! Процвітання Вам і здобутків, вдячних пацієнтів, адже вони - результат Вашої праці!
З повагою О.Качмар
Семья Марковых
Сердечно благодарим весь медицинский персонал за отличное отношение к больным, внимание и заботу. Желаем доброго здоровья, успехов в Вашем благородном деле. Большое-большое Вам спасибо.
Семья Марковых, г.Броды.
Поліщук Е.
Шановні працівники клініки! Земний Вам уклін за Вашу працю, заради добра тим, кому Ви надаєте допомогу. Ми всі щиро вдячні і будемо Вас памятати все життя. Ваші зусилля надають можливість вийти із темряви в світ.
Вікторія Романівна
Хороша клініка
Володимир
І справді дуже гарна клініка з досвідченими лікарями і привітним персоналом,чесн о мені дуже сподобалось, все на вищому рівні, МОЛОДЦІ Лазер Плюс, велике вам Спасибі.
Марта
Дуже гарна клініка з досвідченими лікарями і привітним персоналом,чесн о мені дуже сподобалось! За час лікування дуже добре підвищився зір. Дуже дякую клініці "Лазер Плюс"!!!!!!!!!!!!!!
Даша Цивінська
Дуже класна клініка!От сиділа в неті натрапила на цей сайт згадала як 5 років назад мені роб операцію..дуже хороші лікарі і взагалі медперсонал)))) Робила у Львові)А ше дуже приємно шо на кожен мій день народження і свята вітають клієнта))))
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Відгук:*