Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Відгуки

Ваша думка та побажання є надзвичайно важливими для нас!
Ольга
Щиро вдячна лікарю Юрію Юрійовичу за його уважне ставлення до мого сина Василя Пастушенка, його професіоналізм та індивідуальний підхід. Бажаю всім працівникам клініки доброго здоров'я, наснаги у роботі, нехай Вас завжди супроводжує гарний настрій. Велике Вам всім спасибі! Ви робите велику справу! Доброї долі, Божої ласки! Процвітання Вам і здобутків, вдячних пацієнтів, адже вони - результат Вашої праці!
З повагою О.Качмар
Семья Марковых
Сердечно благодарим весь медицинский персонал за отличное отношение к больным, внимание и заботу. Желаем доброго здоровья, успехов в Вашем благородном деле. Большое-большое Вам спасибо.
Семья Марковых, г.Броды.
Поліщук Е.
Шановні працівники клініки! Земний Вам уклін за Вашу працю, заради добра тим, кому Ви надаєте допомогу. Ми всі щиро вдячні і будемо Вас памятати все життя. Ваші зусилля надають можливість вийти із темряви в світ.
Вікторія Романівна
Хороша клініка
Володимир
І справді дуже гарна клініка з досвідченими лікарями і привітним персоналом,чесн о мені дуже сподобалось, все на вищому рівні, МОЛОДЦІ Лазер Плюс, велике вам Спасибі.
Марта
Дуже гарна клініка з досвідченими лікарями і привітним персоналом,чесн о мені дуже сподобалось! За час лікування дуже добре підвищився зір. Дуже дякую клініці "Лазер Плюс"!!!!!!!!!!!!!!
Даша Цивінська
Дуже класна клініка!От сиділа в неті натрапила на цей сайт згадала як 5 років назад мені роб операцію..дуже хороші лікарі і взагалі медперсонал)))) Робила у Львові)А ше дуже приємно шо на кожен мій день народження і свята вітають клієнта))))
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Відгук:*