Львів, Миколайчука, 9
Маріуполь пр. Миру, 77

Відгуки

Ваша думка та побажання є надзвичайно важливими для нас!
Александр
В клинике "Лазер Плюс" сделал коррекцию зрения два месяца назад, исключительно для того, чтобы осуществить свою мечту - ДАЙВИНГ. До операции видел по 0,01, а сейчас четкая 1,0!! Недавно вернулся с Египта, ощущения непередаваемые!!!! Спасибо Вам за отличное зрение!!!!!!!!!!
Руденко А.А.
Прекрасен мир в любое время года
В цветении весной и золоте осеннем,
Но темнота-для зрения непогода
Надвинется порой пургою неизбежной.
И в «Лазер Плюс» спешим с большой надеждой:
«Спасите,помогите,ради Бога!»
Вдруг видеть будем также,как и прежде
Пусть не отлично, пусть хоть немного.
Вы все,единый,дружный коллектив,
Видете нас от входа до операционной,
И ваш высокий профессионализм
Вселяет в нас надежду на здоровье.
Из рук одних в другие передали
И страха нет,вам в руки всё доверим.
Открылись глазки и краски засияли
И снова вижу! Хоть страшно в это верить.
Все эти строки льются от души!
Смотреть и видеть,что может быть прекрасней.
На своем месте все вы хороши
Специалистов лучше нет-уж многим стало ясно.
И вот живу,смотрю и снова мир чудеснее
Спасибо вам и низкий вам поклон!
Идите в «Лазер Плюс»,совет предельно ясен
И добротою,чуткостью ты будешь окружен.
Надія Романівна
Хочу подякувати за чудове ставлення, професіоналізм на усіх рівнях у Вашому центрі «Лазер Плюс». Дуже хочеться аби було побільше таких центрів. Здоров'я Вам усім, щастя, успіхів у роботі та довголіття!!!
Марія Підвисоцька
Мене звати Марія. Мені 20 р. і я студентка медичного університету (м. Івано-Франківськ). У мене були проблеми із зором (на ліве око бачила 5% на праве 8%). При діагностиці в клініці «Лазер Плюс» лікарі дали мені надію, що я зможу добре бачити. І ось, попри хвилювання, я зважилась на лазерну корекцію зору. Дякуючи Богу і вмілим рукам лікарів операція пройшла успішно. Світ відкрився для мене у всіх своїх барвах і красі. Оцінити повноту зору може тільки той, хто був в цьому обмежений.

Я щиро вдячна лікарям, їх досвіду і мудрості, які проводять такі складні операції на оці. Низький їм уклін! Окрема подяка Ю. Ф. Міцкевичу за уважне ставлення і фаховість. А також хочу подякувати всьому персоналу клініки «Лазер Плюс» за ввічливість, доброту і привітність. В цій клініці почуваєшся дуже затишно і комфортно!

Бажаю клініці надалі розвиватися і дарувати людям радість оновленого зору
Заєць В. Д.
Приємно вражений обслуговуванням у Вашiй клiнiцi Лазер Плюс. При вході мене зустріли привітні дівчата, які супроводжують до потрібних кабінетів. Уважні та досвідчені лікарі провели мені діагностику, визначили мій зір, розповіли як можна запобігти катаракті, підібрали мені потрібні окуляри.

Із задоволенням порекомендую Вашу клініку знайомим та близьким.
Левицька Людмила
Щиро дякуємо всьому персоналу «Лазер Плюс» за увагу до уваги клієнтів і починаючи від входу і закінчуючи лікарями за їхню професіональніс ть, особливо хірургу Гудзь А.С, лікарю Степась Наталії Євгенівні, Міцкевичу Юрію Феліксовичу, Марті і Олі.
Ольга Струбицька
Всім медичним працівникам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!!
Куниця Федір
Хочу подякувати лікарям за успішно проведену операцію і повернення зору.У лютому 2006 року мені поставили діагноз "початкова катаракта" і призначили краплі,але краще мені не стало. Тоді вирішив звернутися в одну із сучасних клінік, яка займається очними захворюваннями.Операція абсолютно безболісна і безпечна операція, яка триваєж 15хв. Після операції зір відновився.Тому від щирого серця хочу подякувати Андрію Степановичу Гудзю, Наталі Петрівні Дацько, Наталі Євгенівні Степась за проведену операцію і від усієї душі побажати їм великого щастя, міцного здоровя, добра та радості!!
Тизьо Л.
Мене звати Любомир. Поступив в клініку "Лазер Плюс" з зором 0,04-0,05%. По закінченні лікування зір значно покращився. Хочу щиро подякувати всім медпрацівникам за турботливе відношення до пацієнтів. Бажаю всім міцного здоров’я, достатку, успіхів у Вашій благородній справі.
Вірга Надія Романівн
Хочу подякувати за чудове ставлення, професіоналізм на усіх рівнях у вашому центрі «Лазер Плюс». Дуже хочеться, аби було побільше таких центрів. Здоров'я Вам усім, щастя, успіхів у роботі та довголіття!!!!
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Відгук:*