Львів, Миколайчука, 9

Відгуки

Ваша думка та побажання є надзвичайно важливими для нас!
Заєць В. Д.
Приємно вражений обслуговуванням у Вашiй клiнiцi Лазер Плюс. При вході мене зустріли привітні дівчата, які супроводжують до потрібних кабінетів. Уважні та досвідчені лікарі провели мені діагностику, визначили мій зір, розповіли як можна запобігти катаракті, підібрали мені потрібні окуляри.

Із задоволенням порекомендую Вашу клініку знайомим та близьким.
Левицька Людмила
Щиро дякуємо всьому персоналу «Лазер Плюс» за увагу до уваги клієнтів і починаючи від входу і закінчуючи лікарями за їхню професіональніс ть, особливо хірургу Гудзь А.С, лікарю Степась Наталії Євгенівні, Міцкевичу Юрію Феліксовичу, Марті і Олі.
Ольга Струбицька
Всім медичним працівникам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!!
Куниця Федір
Хочу подякувати лікарям за успішно проведену операцію і повернення зору.У лютому 2006 року мені поставили діагноз "початкова катаракта" і призначили краплі,але краще мені не стало. Тоді вирішив звернутися в одну із сучасних клінік, яка займається очними захворюваннями.Операція абсолютно безболісна і безпечна операція, яка триваєж 15хв. Після операції зір відновився.Тому від щирого серця хочу подякувати Андрію Степановичу Гудзю, Наталі Петрівні Дацько, Наталі Євгенівні Степась за проведену операцію і від усієї душі побажати їм великого щастя, міцного здоровя, добра та радості!!
Тизьо Л.
Мене звати Любомир. Поступив в клініку "Лазер Плюс" з зором 0,04-0,05%. По закінченні лікування зір значно покращився. Хочу щиро подякувати всім медпрацівникам за турботливе відношення до пацієнтів. Бажаю всім міцного здоров’я, достатку, успіхів у Вашій благородній справі.
Вірга Надія Романівн
Хочу подякувати за чудове ставлення, професіоналізм на усіх рівнях у вашому центрі «Лазер Плюс». Дуже хочеться, аби було побільше таких центрів. Здоров'я Вам усім, щастя, успіхів у роботі та довголіття!!!!
Ольга
Щиро вдячна лікарю Юрію Юрійовичу за його уважне ставлення до мого сина Василя Пастушенка, його професіоналізм та індивідуальний підхід. Бажаю всім працівникам клініки доброго здоров'я, наснаги у роботі, нехай Вас завжди супроводжує гарний настрій. Велике Вам всім спасибі! Ви робите велику справу! Доброї долі, Божої ласки! Процвітання Вам і здобутків, вдячних пацієнтів, адже вони - результат Вашої праці!
З повагою О.Качмар
Семья Марковых
Сердечно благодарим весь медицинский персонал за отличное отношение к больным, внимание и заботу. Желаем доброго здоровья, успехов в Вашем благородном деле. Большое-большое Вам спасибо.
Семья Марковых, г.Броды.
Поліщук Е.
Шановні працівники клініки! Земний Вам уклін за Вашу працю, заради добра тим, кому Ви надаєте допомогу. Ми всі щиро вдячні і будемо Вас памятати все життя. Ваші зусилля надають можливість вийти із темряви в світ.
Вікторія Романівна
Хороша клініка
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Відгук:*