Львів, Миколайчука, 9
(032) 224-9-224
(096) 224-9-225

А ви бачите у 3D?

З появою фільмів у 3D, світ поділився на прихильників подібних ефектів та байдужих. Але для того, щоб побачити зображення у 3D, Ваш мозок повинен використовувати візуальну інформацію від обох очей. Якщо зображення, які бачать Ваші очі, занадто різні і не можуть бути накладені одне на одне, мозок змушений зробити вибір. Він відкине всю або частину інформації від одного ока. Ваш розум «придушить» або «відімкне» візуальну інформацію, яку він не може використати. Цей тест допоможе дізнатися, чи Ваші очі працюють одночасно.

Сядьте так, аби Ваш ніс був точно посередині крапки. Сфокусуйте свій зір на зображенні. Розташуйте великий палець вільної руки перед Вашим носом.

Продовжуйте зосереджувати Ваш погляд на крапці.

На малюнку передане зображення, яке Ви можете побачити. Якщо працюють обидва ока, Ви побачите два великих пальця обабіч від крапки.

А тепер сядьте так, аби Ваш ніс був точно посередині крапки. Сфокусуйте свій зір на зображенні. Розташуйте великий палець вільної руки перед Вашим носом. Тепер, сфокусуйтеся на великому пальці.

На малюнку передане зображення, яке Ви можете побачити. Якщо працюють обидва ока, Ви побачите дві крапки і великий палець посередині.

ВДАЛОСЯ?

Ваші очі працюють одночасно і Ви ідеальний кандидат для перегляду 3D фільмів. Насолоджуйтеся!

ПРОБЛЕМИ?

Дотримуйтесь інструкцій і спробуйте знову, але зверніть увагу на місці, на якому Ви фокусуєте зір.

Якщо Ви носите лінзи, спробуйте без них.

Не бачите два великих пальця або двох крапок? Один палець зникає і з'являється? Або ж один палець виглядає тьмяним - як привид? Вам слід задуматися над комплексним обстеженням очей, яке включатиме тестування бінокулярного зору.

Поділіться з друзями вашими результатами на сторінці Facebook!