Львів, Миколайчука, 9
(032) 224-9-224
(096) 224-9-225

Тест на дальтонізм

Нездатність розрізняти кольори, названа на честь Джона Дальтона, який першим описав один з видів кольорової сліпоти на основі власних відчуттів у 1794 році, вражає кожного 12 чоловіка та 0,5% жінок у цілому світі. Дізнайтеся - можливо і Ви маєте порушення сприйняття кольору?

Дальтонізм - це спадкова, зрідка набута, особливість зору, коли людина не здатна розрізняти один чи декілька кольорів. Усі люди, не залежно від того, чи мають вони проблеми з сприйняттям кольору, розрізняють на цьому малюнку цифри 96. Це зображення ми використовуємо для того, аби показати, як діє цей тест.

Люди з нормальним сприйняттям кольору бачать на цьому малюнку цифру 13. Якщо Ви маєте певні відхилення у сприйнятті, Ви побачите цифру 6.

Ви бачите тільки цифру 6? Тоді у Вас є порушення у сприйнятті червоно-зеленого каналу. Насправді, на малюнку зображено цифри 9 і 6.

Якщо Ваші очі сприймають усі три кольори - Ви побачите цифру 136. Якщо ж Ви маєте порушення у сприйнятті червоного і зеленого кольорів - то скоріш за все, Ви побачите 66, 38 або 69.

 

Поділіться враженнями про тест та дізнайтеся результати ваших друзів на сторінці Facebook!