Львів, Миколайчука, 9
(032) 224-9-224
(096) 224-9-225

Діагностичне обладнання

SZP 350 - проектор тестових знаків Zeiss
Проектор тестових знаків (ПТЗ) застосовують для визначення гостроти зору в рамках суб'єктивного методу вимірювання рефракції ока.

ПТЗ 350 - це повністю автоматизований проектор тестових знаків. Оптична система високої роздільної здатності, вдосконалені тестові знаки (виконані за методом «DIADUR») і джерело світла у вигляді галогенної лампи дозволяють отримати чітке зображення навіть невеликих за розміром тестових знаків, у тому числі і при звичайному рівні освітлення приміщення.

RK 600 - авторефрактокератометр Reichart
Прилад призначений для автоматичного вимірювання оптичної сили ока зі сферичними та астигматичними компонентами, вимірювання відстані між очами, оптичної сили та радіусу кривизни рогівки у центральній оптичній і периферичній зоні (5 точок).
АТ 555 - автоматичний безконтактний тонометр Reichart

Апарат дозволяє безконтактним способом виміряти внутрішньоочний тиск. Цей спосіб вимірювання менш травматичний для рогівки, через те що дозований потік повітря з певною швидкістю направлений на око і по швидкості його реакції з рогівкою апарат вимірює внутрішньоочний тиск. Детектор невдалого виміру забезпечує об’єктивність отриманих вимірів. Процедура абсолютно безболісна.

Повністю автоматизований AT-555 не має тримача для підборіддя і джойстика, а також не вимагає настройки при позиціонуванні пацієнта на відміну від усіх інших безконтактних тонометрів. Пацієнту досить притиснути голову до упору для чола і дивитися на підсвічену мішень.

Завдяки патентованій технології автоматичного наведення вимірювальної системи операторові потрібно тільки натиснути на кнопку і активувати процес вимірювання, усі інші операції прилад зробить автоматично.

AT555 має найм'якший повітряний постріл з усіх існуючих на сьогоднішній день подібних апаратів. Завдяки тихій роботі пристрою, процес вимірювання ВГД дуже зручний і не лякає пацієнта.

SL 120, SL 130 - щілинні лампи Zeiss

Висока якість оптичної системи в поєднанні з точністю роботи механічних елементів є відмінною характеристикою щілинних ламп виробництва Carl Zeiss.

Щілинні лампи SL 120 і SL 130 оснащені всім необхідним для огляду переднього відрізка ока, склоподібного тіла та очного дна. За допомогою щілинних ламп SL 120 і SL 130 можна отримувати цифрові фото-і відеозображення з наступною комп'ютерною обробкою. Висока роздільна здатність оптичної системи дозволяє чітко і контрастно візуалізувати найдрібніші деталі зображення.

Окуляри з "винесеною фокусуванням" забезпечують комфортну роботу з лампою лікарям, які носять окуляри. Управління всіма функціями освітлення, регулювання оптичної системи і механічними елементами легко можна реалізувати однією рукою.

Оптична система дозволяє отримати чудову якість зображення при огляді. Високий рівень світлопропускання запобігає втраті світла, забезпечуючи кращу видимість і гарантуючи безпеку огляду для пацієнта.

E-Z Scan АВ 5500 – ультразвукове обстеження ока Sonomed

Прилад для офтальмологічного ультразвукового діагностичного обстеження  є обладнанням останнього покоління, поєднує у собі функції біометричного А-сканування та двовимірного В-сканування.

У режимі А-сканування прилад дозволяє здійснювати вимірювання осьової довжини ока (АХL) та розрахунок відповідної сили штучного кришталика.

Режим В-сканування призначений для отримання зображення внутрішньої структури ока та оточуючих тканин, що мають помутніння чи катаракту.

HFA II – I аналізатор поля зору (периметр) Zeiss

Аналізатор поля зору HFA відповідає найвищим вимогам, які висувають до діагностичних методів статичної та кінетичної периметрії.

Усі моделі аналізатора поля зору HFA пропонують широкий спектр діагностичних досліджень поля зору. Можна застосувати прискорені порогові та скринінгові дослідження зі стандартними та спеціалізованими схемами розташування тестових точок.

У кінці дослідження здійснюють узагальнений аналіз отриманих результатів та оцінюють їх достовірність.

Короткохвильова периметрія може виявляти глаукомі зміни у полі зору на три-пять років раніше за стандартну периметрію білим об’єктом на білому фоні. Поява змін у полі зору під час дослідження за методом короткохвильової периметрії служить прогностичною ознакою прогресування дефектів при стандартному периметричному дослідженні у подальшому.

Humphrey ATLAS - кератотопографічна система Zeiss

Кератотопографічна система  Humphrey ATLAS є ідеальним інструментом для діагностики, комп’ютеризованого підбору контактних лінз, виявлення патології та підготовки даних для проведення рефракційних операцій. ATLAS визнано однією з найкращих кератотопографічних систем, оскільки вона поєднує у собі сучасне програмне забезпечення з удосконаленою технологією отримання та обробки зображення. Вона відповідає найвищим стандартам сучасної офтальмології, має ряд відмінних характеристик та ексклюзивних можливостей, таких як алгоритм Arc-Step, реєстрація істинного рівня елевації та реконструкція асферичної поверхні.

Запатентована технологія Cone-of-Focus дозволяє отримати прекрасні топографічні дані в електронному вигляді, що вирізняються високою точністю. Ще одна запатентована технологія – ATLAS Patient Interface, дозволяє точне позиціонування з охватом периферичних відділів та автоматичне визначення правого/лівого ока. Система ATLAS автоматично вимірює діаметр зіниці. Обладнання системи ATLAS може бути додатково розширено за рахунок програмних модулів. Вони представляють собою інструменти для більш детальної оцінки даних та точної діагностики, яка необхідна для правильного вибору тактики лікування, за допомогою системи можна виміряти кривизну рогівки і створити її топографічну карту. Отриману інформацію можна використовувати у діагностиці патології ока та прийнятті рішення про хірургічне втручання.

CRS-Master - топограф рогівки Zeiss

Один з пріоритетних напрямків технологічних розробок Carl Zeiss – постійне удосконалення рефракційних результатів ексимерної хірургії. На основі глибокого аналізу всіх етапів рефракційної операції – від первинного обстеження та постановки діагнозу до підготовки операції та її проведення – йде постійний пошук нових можливостей поліпшення результатів.

Топографія рогівки – один з елементів планування лікування за допомогою системи CRS-Master. Доповнюючи результати аерометрії, топографія дозволяє урахувати дрібні деформації поверхні рогівки з метою їх подальшої корекції.

Система CRS-Master – основа індивідуалізованої корекції аномалій рефракції з використанням ексимерного лазеру МЕL 80. Її можливості на сьогодні значно розширені та вдосконалені, що значно підвищило її ефективність. Оптимальне поєднання двох діагностичних методів – аерометрії та топографії – забезпечує впевненість в тому, що не буде втрачено жодної деталі, важливої для індивідуальної абляції.

Планування операції на основі результатів аналізу хвильового фронту стало ідеальним методом у сучасній рефракційній лазерній хірургії для корекції аберації високого порядку.

Stratus OCT - оптичний когерентний томограф Zeiss

Оптична когерентна томографія відкрила принципово нові можливості візуалізації структур заднього відрізка ока. Це істотно розширило можливості діагностики великої кількості захворювань сітківки та зорового нерва.

Прилад Stratus OCT, використовуючи випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону, дозволяє отримати прижиттєве крос-секційне зображення поперечного зрізу сітківки з аксіальною роздільною здатністю 10 мікрон. Таке зображення містить велику кількість інформації для якісного аналізу стану ретинальних шарів.

Stratus OCT дозволяє виміряти товщину сітківки в макулі і оцінити збереження фовеального контуру. Інтраретинальні кісти і зони транссудації ідентифікують за зниженням оптичної щільності (рефлективності) зображення.

На OCT - сканограмі епіретинальні мембрани виглядають як яскраві лінії на внутрішній поверхні сітківки. Чітко візуалізуються ділянки відходження мембрани від внутрішньої поверхні сітківки. Візуалізуються ділянки деструкції пігментного епітелію, обумовлені неоваскулярізацією і утворенням друз. Аналіз товщини СНВС допомагає виявити раннє глаукомне пошкодження зорового нерва.

Результати вимірювання товщини СНВС представлені у вигляді графіка-розгортки TSNIT і статистично зіставляються з нормативною базою даний, диференційованої за віком.

Радіальне лінійне сканування головки зорового нерва дозволяє отримати крос-секційні зрізи, на яких добре видно профіль екскавації і нейроретінального обідка зорового нерва. Ключові параметри оцінки стану головки зорового нерва включають співвідношення розмірів екскавації до диска по горизонтальному меридіану і об’єму нейроретинального обідка.

Аналіз морфологічних змін шарів сітківки допомагає виявити патологію макулярної області.

VISUCAM lite - фундус-камера Zeiss

Visucam - чудова комбінація немідріатичної фундус-камери для отримання високоякісних знімків очного дна і камери для флуоресцентної ангіографії.

Вона оснащена всім необхідним (у тому числі програмним забезпеченням) для проведення ангіографічних дослідженнь.

Фундус-камера VISUCAM - компактний прилад, надзвичайно зручний в роботі, ін забезпечує високу якість знімків. VISUCAM має прекрасний набір функцій, що забезпечують різні види фотографування очного дна і зберігання отриманих зображень. VISUCAM - це єдина компактна система, що об'єднує оптичні, механічні, комп'ютерні та програмні компоненти з інтеграцією всіх функцій - від отримання зображення до його збереження.