Львов, Миколайчука, 9
(032) 224-9-224
(096) 224-9-225

Отзывы

Ваше мнение и пожелания очень важны для нас!
Юлия Винницька
Операция прошла успешно.
Спасибо Вам за отличное зрение :)
Кетрін
Щиро вдячна за дбайливе ставлення, високий рівень медичної опіки, та професійність. 
Бажаю успіхів у Вашій роботі, та процвітання!
Іванка
Важко описати весь захват і підібрати слова вдячності від результатів операції на видалення катаракти в клініці "Лазер Плюс". Ми звернулися з досить важким випадком. Бабусі 80 років і вона пережила 2 інсульти. На ліве око через катаракту не бачила нічого. На праве око вона бачить, але також погано. Ми майже втратили надію і готувалися до гіршого (сліпоти), адже хвороба безповоротно прогресувала. Краплі не допомагали, окуляри також. Вирішили, що остання можливість повернути зір - операція. І ні крапельки не пошкодували про це. Бабуся одразу після операції почала добре бачити на те саме ліве око... Клініка вищого рівня, лікарі майстри своєї справи, персонал складається з доброзичливих і чуйних людей. Безмежне ДЯКУЮ Гудзю Андрію Степановичу та Васецькій Людмилі Василівні. Ви професіонали, а крім того просто хороші люди. Здоров'я та благополуччя вам та вашим родинам!
Велике прохання до людей, які сумніваються або відкладають лікування зі схожою проблемою. Не зволікайте, адже немає нічого важливішого, ніж здоров'я. Хіба не щастя бачити світ у всій його красі?
Катерина
У всіх є мрії. У більшості вони матеріальні. Та я не приховую, і в моєму багажі є такі. Але найбільше за все, мені хотілося б прокинутись зранку, відкрити очі і побачити все навколо чітко та яскраво. Але я була обмежена у цьому. Так, у мене були окуляри, які я з дитинства терпіти не могла. Рік тому почала користуватись лінзами. Так, в них я теж бачила. Але це не те. Зараз не потрібно щоранку вставляти і щовечора виймати лінзи, при цьому дратуватись, що з першого разу не виходить, в кращому з десятого. Це відчуття не передати словами. Моє життя було неначе в тумані... а зараз все зовсім по-іншому. 
І за це безмежно ДЯКУЮ "ЛАЗЕР ПЛЮС" у Львові, за здійснення моєї мрії, особливо чарівниці - Юлия Панченко . І всім працівникам Ирина Куцын за справжній професіоналізм, індивідуальний підхід та домашню і затишну атмосферу. Тепер я впевнена, мрії здійснюються, але всьому свій час. Я щаслива! Зараз моє життя по-справжньому яскраве та кольорове. Бережіть своє здоров'я!
Андрiй Таловер
Сказати, що я задоволений результатом та сервiсом - це не сказати нiчого. Переступивши порiг клiнiки Ви потряпляєте до чудових обдарованих спецiалiстiв. Вiдчувається хороша атмосфера в колективi професіоналів, тут кожен знає і вміє допомогти. . Їхні рукиочі )) в поєднанні з високотехнологічним обладнанням дають нам змогу справді бачити по-новому. Я не міг подумати, що кольори та світ навколо такі красиві.В клініці настільки все злагодженно і чітко, за що окремий респект менеджменту. Дуже дякую всім Вам дорогі "лазерівці", дякую всім чия робота не помітна для ока пацієнта. Чудова робота, так тримати! Від себе бажаю, успіхів, процвітання, розвитку та не зупинятись на досягнутому.
Богдан Будник
Земний уклін всьому медперсоналу офтальмологічної клініки "Лазер Плюс" Львів за високий професіоналізм і материнську турботу про свуоїх пацієнтів. Особливо вдячний хірургу Гудзь Андрію Степановичу - чуйне серце і золоті руки; головному лікарю клініки і лазерному хірургу Міцкевичу Юрію Феліксовичу, лікарю-офтальмологу - консультанту катарактального відділення Васецькій Людмилі Василівній, лікарям діагностам п..Антону і п. Христині. Щиро вам вдячний, друзі, за повернутий зір. Письменник Богдан Будник.
Яна Кравчук
Велика подяка Юрію Міцкевичу та Антону Міцкевичу від сім'ї Кравчуків! Чудова клініка та спеціалісти. Не шкодую що довірила Вам свої очі) дуже допомогли! Терплячі, приємні та дуже людяні.
Sabrina
Thanks for the treatment. It brings light into the dark!
Соболева Татьяна
Огромное спасибо всем сотрудникам клиники Лазер за чуткое и очень внимательное отношение к своим клиентам. Мы с мужем пенсионеры, и в целях профилактики, решили проверить свое зрение. Клинику Лазер нашли в интернете, выбрали визуально понравившегося специалиста и одним кликом записались на прием. Нам тут же перезвонили и мы уладили все организационные вопросы. Очень внимательное отношение всех сотрудников. Огромное и отдельно спасибо врачу-оптометристу АНТОНУ МИЦКЕВИЧУ. Не смотря на свой молодой возраст, он превосходный, грамотный специалист. Хочется пожелать клинике процветания, удачи и уважения всем сотрудникам, хорошей и достойной оценки их труда. С уважением – семья Познякевич-Соболева.
Тизьо Л.
Мене звати Любомир. Поступив в клініку "Лазер Плюс" з зором 0,04-0,05%. По закінченні лікування зір значно покращився. Хочу щиро подякувати всім медпрацівникам за турботливе відношення до пацієнтів. Бажаю всім міцного здоров’я, достатку, успіхів у Вашій благородній справі.
Добавить отзыв
Имя:*
Email:*
Отзыв:*